www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 14 листопада 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
У ДніпроОДА Володимир Гройсман дав оцінку реформі децентралізації
Версія для друку Написати листа
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман задоволений тим, як йде реформа децентралізації. Про це він повідомив під час брифінгу в ДніпроОДА.

«Задоволений тим, як йде реформа децентралізації. Багато ідей та ініціатив громад нарешті почали втілюватись у життя. Ще до 2014 року це було неможливо», – зазначив Володимир Гройсман.

Як зазначив Прем’єр-міністр, гроші, які заробляють громади, залишаються на місцях.

«Децентралізація – це те, що ви бачите на вулицях своїх громад. Нові дороги, освітлення, садочки та школи. Сьогодні кошти на місцях є, і є можливість розвивати інфраструктуру», – сказав Володимир Гройсман.

Цьогоріч на Дніпропетровщині ремонтують близько 160 комунальних доріг, реконструюють 25 шкіл і 12 садків, починають будувати з «нуля» ще чотири дошкільні заклади. Все це – результат децентралізації, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Громади мають ресурс на будівництво парків, спорткомплексів та навіть житлових будинків. Наприклад, у Слобожанській громаді, яка об’єдналася однією із перших в області, зводять дев’ятиповерхівку під соціальне житло. І таких прикладів – ще багато», – додав Валентин Резніченко.

Сьогодні на Дніпропетровщині вже 53 об’єднані громади.Реконструкція шкіл,


... будівництво садків,


... спорткомплексів,


... нові дороги.


Про децентралізацію в дії розповів Володимир Гройсман


... під час брифінгу в ДніпроОДА.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTHZZE7.jpg