www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 25 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Магдалинівку відвідала голова Благодійного Фонду Порошенка, дружина Президента України Марина Порошенко.
Версія для друку Написати листа
6 лютого, в рамках робочої поїздки до Дніпропетровської області, Магдалинівку відвідала голова Благодійного Фонду Порошенка, дружина Президента України Марина Порошенко. Перша леді ознайомилась з роботою інклюзивно-ресурсного центру в Магдалинівській опорній школ. В школі її зустрічали голова обладміністрації Валентин Резніченко, радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик, голова Магдалинівської райдержадміністрації Владислав Зражевський, учителі.

«Дніпропетровщина має найвищі показники в Україні з впровадження інклюзивної освіти. Це гарний приклад для інших областей. В регіоні вже працює 71 медіатека, 51 ресурсна кімната. Якщо два роки тому тут було лише чотири інклюзивні класи, зараз в регіоні вже 255 шкіл з інклюзією. Це світова сучасна практика, аби діти з особливими освітніми потребами відчували себе захищеними, соціалізованими, могли спілкуватися з однолітками та отримували послуги на зовсім новому рівні», – сказала голова Благодійного Фонду Порошенка, перша леді країни Марина Порошенко.

Із словами вдячності звернулися батьки дітей з особливими потребами. Інклюзивно-ресурсний центр дав можливість отримати на місці послуги вузькоспеціалізованих фахівців. Раніше дітлахів, які потребують допомоги, доводилося возити до обласного центру.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор