Магдалинівський район
www.magd-rn.dp.gov.ua


14 жовтня голова райдержадміністрації Владислав Зражевський привітав учасників футбольного свята, присвяченого Дню захисника України та українського козацтва, яке проходило на стадіоні «Колос-Арена» в смт.Магдалинівка. В рамках програми свята відбувся міжрайонний турнір ветеранів з футболу «Кубок легенд» за участю команд Магдалинівського, Солонянського, Царичанського, Петриківського районів а також матч ветеранів ФК «Дніпро» та ФК СОЖЦ «Тригол». З рахунком 1: 0 перемогли ветерани «Дніпра». З вітальним словом до учасників також звернулися голова районної ради Володимир Дробітько, настоятель церкви Марії Магдалини отець Геннадій, гості району.

В цей же день делегація воїнів-учасників АТО та волонтерів Магдалинівського району взяли участь в обласних заходах з нагоди Дня захисника України в м.Дніпро. Серед заходів - пряме включення привітання Президента України Петра Порошенка, присяга ліцеїстів Дніпровського військового ліцею, інші урочистості.

Також в Магдалинівці районна організація ветеранів Афганістану провела урочисте покладання квітів до меморіалу загиблим та шаховий турнір, присвячений загиблим воїнам-інтернаціоналістам.