Магдалинівський район
www.magd-rn.dp.gov.uaШановні працівники засобів масової інформації Магдалинівщини!
Вітаю вас із професійним святом – Днем журналіста!

Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем, занурюючись у бурхливий вирій подій, першими дізнаватися про найсвіжіші новини, оперативно знайомити з ними населення, створювати об’єктивну картину нашого сьогодення.
Сучасне суспільство неможливо уявити нині без інформації та комунікаційних мереж. Тому сьогодні воно, як ніколи, потребує уважного, розважливого погляду на факти, а головне – їх неупередженого осмислення та професійного оприлюднення.
Саме Ви, представники засобів масової інформації, щодня оперативно інформуєте краян про новини соціально-економічного, політичного та культурного життя, про важливі знакові події в нашій державі та світі.
Від щирого серця дякую вам за щиру любов до рідного краю, за самовіддачу та активну життєву позицію. Бажаю усім Вам невичерпної енергії, незрадливої інтуїції та великого таланту! Нехай Господь благословить Вас на добро, дарує здоров’я, щастя, любов! Зичу, щоб кожен день приносив Вам радість та задоволення. Успіхів завжди і у всьому!


З повагою
Голова Магдалинівської райдержадміністрації Владислав Зражевський