www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 23 січня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Морські піхотинці були, є й будуть гордістю Збройних Сил, українського народу і Української держави – Президент
Версія для друку Написати листа
«Сьогодні у День морської піхоти, я хотів би наголосити, що морські піхотинці були, є й будуть гордістю Збройних Сил України, гордістю нашого народу, гордістю Української держави. Доброї слави ви собі нажили в справжніх боях з реальними ворогами нашої держави», - сказав Президент Петро Порошенко під час урочистостей з нагоди Дня морської піхоти в ході робочої поїздки до Донецької області.

Глава держави зазначив, що морські піхотинці одними з перших вступили у бій із російськими гібридними військами. «У нових місцях дислокації швидко доукомплектувалися особовим складом, озброєнням і військовою технікою, організувавши бойове навчання підрозділів, стали на захист приморського напрямку від російського агресора», - додав він.

Петро Порошенко зауважив, що пам’ятає, яка «фейсбучна буря» була організована, коли морська піхота України входила до Маріуполя. «І як зараз всенародною любов’ю користуються морські піхотинці, міцно і твердо захищаючи морські рубежі нашої держави від російських загарбників. Варто лише заговорити про наших морських піхотинців, перша асоціація, яка виникає – Маріуполь. Ваша роль у захисті українського південно-східного форпосту є головною і визначальною», - підкреслив Президент.

Президент також нагадав про свою поїздку на полігон «Широкий Лан» влітку 2015 року, коли ставив бойові завдання щойно сформованим підрозділам. «Пам'ятаю суворі обличчя чоловіків, сповнені рішучості та відваги. Вже незабаром після тих навчань вони завдяки своїй мужності та стійкості спонукали всю країну запам'ятати назви таких населених пунктів, як Павлопіль, Гранітне, Водяне, Талаковка, Широкине. Це – місця нашої героїчної оборони», - підкреслив він.

«Щодня демонструючи непереможний бойовий дух, мужність, сміливість, професіоналізм, не шкодуючи найдорожчого – власного життя – морські піхотинці самовіддано виконують бойові завдання і по праву є гордістю національного військового флоту, гордістю всієї нашої держави», - наголосив Петро Порошенко.

За словами Президента, яскраві перемоги і подвиги воїнів, здійснені в боях з російськими терористичними військами, золотими літерами закарбовані в історію Військово-Морських Сил України. Він зазначив, що за мужність і героїзм 372 морських піхотинці нагороджено державними нагородами, 26 з них – посмертно.

«Схиляємо голови перед нашими бойовими побратимами усіх видів та родів військ, які під час проведення антитерористичної операції віддали своє життя за Вітчизну», - сказав Петро Порошенко.

Присутні вшанували пам'ять загиблих героїв хвилиною мовчання.


Морські піхотинці були, є й будуть гордістю Збройних Сил, українського народу і Української держави
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор