www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 23 січня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Цілодобову воду отримали 12 тисяч мешканців Васильківки – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
У селищі Васильківка Дніпропетровської області завершили реконструкцію насосної станції. Завдяки проекту, який реалізували у два етапи, безперебійне водопостачання отримали 12 тисяч сельчан, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.


«Позиція ДніпроОДА – покращувати якість життя людей в кожному населеному пункті області. Таке завдання Президента України Петра Порошенка. Ми реконструюємо школи й лікарні, створюємо парки, лагодимо дороги та будуємо дитсадки. У Васильківці реконструювали насосну станцію – тепер вода в оселях мешканців є цілодобово», – розказав Валентин Резніченко.

Насосній станції, яка знаходиться на Привовчанському водозаборі, більше 40 років. За цей час вона не знала жодного ремонту.

«Труби, які вели від свердловини до насосної станції, застаріли і морально, і фізично. Часто траплялися пориви, ми ставали на ремонт, а люди тим часом сиділи без води. Тому була нагальна потреба реконструювати станцію», – зазначив директор комунального підприємства «Джерело» Максим Піддубний.

За вирішення проблеми взялася ДніпроОДА.

«Два роки тому вода на Васильківку подавалася погодинно. Аби позбутися цієї ганебної практики, завдяки ДніпроОДА провели реконструкцію насосної. Роботи завершені. Тепер вода в кранах цілодобово», – зауважив голова Васильківської об’єднаної громади Сергій Павліченко.

Проект реалізували у два етапи. В будівлі станції зробили ремонт, змонтували три нових насоси, замінили 600 метрів труб. Альтернативою металевим комунікаціям стали поліетиленові, на яких півстолітня гарантія.

Сьогодні насосна станція подає воду на 12-тисячне селище цілодобово.


У Васильківці реконструювали насону станцію.


Такі труби потребували термінової заміни.


Замінили й основне насосне обладнання.


Автоматизована система управління насосами.


Такий ремонт – вперше за 40 років.


«Два роки тому вода на Васильківку подавалася погодинно. Аби позбутися цієї ганебної практики, завдяки ДніпроОДА провели реконструкцію насосної. Роботи завершені. Тепер вода в кранах 12 тисяч мешканців цілодобово», – зауважив Сергій Павліченко.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTHIUYG.jpg