www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 20 жовтня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Родини загиблих АТОвців з сіл Дніпропетровщини матимуть щомісячну допомогу – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Майже 3 мільйони гривень виділили з обласного бюджету на допомогу сім’ям загиблих АТОвців. Рідні полеглих з сільської місцевості Дніпропетровщини щомісяця отримуватимуть 1640 гривень, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Раніше в кожному місті була власна програма, яка передбачала щомісячну або щорічну допомогу цим людям. Суми всюди різнилися. Сільські бюджети взагалі не мали можливості виділяти кошти на такі виплати. В результаті у містах рідні загиблих отримували допомогу, а в селах – ні. Тепер цю проблему вирішили», - пояснив Валентин Резніченко.

Дніпропетровщина однією з перших в Україні систематизувала місцеві виплати родинам загиблих бійців АТО. На останній сесії обласної ради прийняли рішення про виділення для цього 2,9 млн грн - ці кошти підуть на щомісячні виплати 292 членам родин полеглих АТОвців в сільській місцевості. З серпня вони щомісячно отримуватимуть по 1640 гривень, а з грудня – по 1700 грн.

«Міста Дніпропетровщини повинні передбачити відповідні суми у власних програмах. Це пряма відповідальність мерів», - наголосив очільник області.

У містах Дніпропетровщини мешкають 773 члени родин загиблих бійців АТО.


Родини загиблих АТОвців з сіл Дніпропетровщини матимуть щомісячну допомогу


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTACVSS.jpg