Магдалинівський район
www.magd-rn.dp.gov.ua


До кінця року у вітчизняних здравницях зміцнять здоров’я 680 АТОвців Дніпропетровщини. На сьогодні санаторно-курортне лікування пройшли вже більше 400 бійців, ще майже 80 – проходять курс. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.


«Свіже повітря, комплекс терапевтичних процедур, мінеральна вода – у таких умовах відпочивають та покращують здоров’я бійці АТО. Оздоровчий курс вони проходять у здравницях від Закарпаття до Одеси. Цьогоріч зміцнять здоров’я майже 700 демобілізованих області. Право на безкоштовне лікування та психологічну реабілітацію має кожен АТОвець, наголошує Президент України Петро Порошенко», – підкреслив Валентин Резніченко.

Бійці відновлюють сили та призвичаюються до мирного життя в 41 вітчизняному санаторії. Користуються популярністю курорти Дніпропетровської, Запорізької, Вінницької, Закарпатської, Одеської, Харківської, Львівської, Хмельницької, Чернігівської, Київської, Полтавської та інших областей України.

У лікувальній програмі – мінеральна вода, масаж, фізпроцедури, ванни, лікувальна фізкультура. Крім того, допомагають долати бойовий стрес психологи.

Аби взяти путівку, варто завітати до управління соцзахисту за місцем проживання. При собі необхідно мати копію чи оригінал посвідчення учасника бойових дій чи інваліда війни, довідку про безпосереднє виконання завдань у зоні АТО та військовий квиток. Ще додається медична довідка за формою 070/о.

Додатково про оздоровчу програму для демобілізованих можна дізнатися в Центрі допомоги АТОвцям при ДніпроОДА за адресою: Дніпро, пр. О.Поля, 1 (1-й поверх), телефони: (056) 742-86-62 та (068) 679-89-61.

Також можна звертатися до департаменту соціального захисту населення ДніпроОДА за телефоном:(067) 909-79-89.

Путівки забезпечуються державним та місцевим коштом.


Цьогоріч в санаторіях України оздоровляться майже 700 АТОвців областіFile Attachment Icon
ATTQF74A.jpg