www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 20 жовтня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
З початку року оздоровилися вже понад 1,5 тисячі дітей області – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
У 2017-му вже понад 1,5 тисячі дітей Дніпропетровщини оздоровилися в дитячих центрах області та України. Цьогоріч загалом відпочинуть майже 190 тисяч хлопців та дівчат, практично половина з них – діти АТОвців, сироти, інваліди, діти з багатодітних родин, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Ми, дорослі, маємо забезпечити хлопцям та дівчатам цікаве дозвілля в таборах області. Тим більше, літні канікули в розпалі. Оздоровча кампанія стартувала 1 червня – позаміські табори вже прийняли майже 3 тисячі маленьких відпочивальників», – зазначив Валентин Резніченко.

Дозвілля юних мешканців регіону організовують у 20 позаміських таборах, у 15-ти – за межами області, у трьох дитячих центрах та 10 санаторіях країни.

Також цьогоріч в області діє 831 денний табір на базі шкіл, позашкільних і дошкільних навчальних закладів. Найбільше їх – у Дніпрі, Кривому Розі, Кам’янському та Павлограді, Новомосковському, Криворізькому, Магдалинівському й Синельниківському районах, а також Апостолівській, Зеленодольській, Солонянській, Грушевській об’єднаних громадах. Загалом буде три зміни для відпочинку, кожна – по 14 днів.

При 38-ми пришкільних таборах регіону протягом літа працюватимуть мовні групи. Вдосконалювати знання англійської, німецької, французької та іспанської мов допомагатимуть іноземні волонтери.

Право на пільгові путівки в табори мають діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, інваліди, діти АТОвців, з багатодітних та малозабезпечених сімей, обдаровані діти, відмінники навчання, переможці різних конкурсів та фестивалів.

Цього року на оздоровлення дітей заплановано виділити майже 100 млн грн з державного, обласного та місцевих бюджетів.


З початку року оздоровилися вже понад 1,5 тисячі дітей області

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTHJ84Q.jpg