www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 25 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Магдалинівський район: рятувальники навчили малечу правилам безпеки
Версія для друку Написати листа
Необережне поводження та дитячі пустощі з вогнем, неправильне користування побутовими електричними та обігрівальними приладами, нехтування елементарними правилами безпеки життєдіяльності не рідко стають причинами надзвичайних подій, під час яких люди втрачають майно, здоров’я та інколи найцінніше – власне життя. Саме тому дуже важливо навчити підростаюче покоління елементарним правилам безпечної поведінки, роз’яснити важливість їх дотримання.

Так, 9 квітня співробітники Магдалинівського районного сектору ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провели інформаційно-профілактичну роботу з вихованцями дошкільного навчального закладу № 1 смт Магдалинівка. Рятувальники в ігровій формі розповіли малюкам основні правила безпеки життєдіяльності, нагадали правила поведінки під час відпочину у лісових масивах. «Ні в якому разі не можна гратися сірниками, підпалювати суху траву та папір! У разі виявлення пожежі потрібно негайно сповістити дорослих, щоб вони в свою чергу повідомили про неї пожежно-рятувальну службу», - наголошували рятувальники маленьким слухачам. Також фахівці ДСНС нагадали дітворі та вихователям закладу телефон Служби порятунку «101».

Під час спілкування з малюками, рятувальники ставили їм різні питання про ті чи інші правила безпеки, на що вони чітко, голосно та вірно відповідали.

Маленькі слухачі були дуже вдячні гостям зі Служби порятунку за проведену зустріч та запрошували до себе приходити ще і ще.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор