www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 25 травня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Звернення до громадян району та керівників релігійних організацій щодо профілактики поширення коронавірусу
Версія для друку Написати листа

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (із змінами) установлено з 12 березня 2020 р. до 24 квітня 2020 р. на всій території України карантин.

Звертаємо увагу, що з 6 по 24 квітня 2020 заборонено перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно.

До відома батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів або повнолітніми родичами дитини про супроводження осіб, які не досягли 14 років та про заборону відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та в разі службової необхідності; відвідування спортивних та дитячих майданчиків.

До уваги громадян та релігійних конфесій району заборонено проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Просимо ставитись із порозумінням до заходів захисту громадян від розповсюдження інфекційних захворювань, зокрема, коронавірусу, та в усіх обставинах зберігати спокій, витримку і людяність.

Закликаємо кожного бути свідомим та відповідальним, адже від цього залежить ефективність протиепідемічних заходів.

Магдалинівська районна державна адміністрація


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор