Магдалинівський район
www.magd-rn.dp.gov.ua


Павлоград, Тернівка, Підгородне, Обухівка, Черкаське, Царичанка – близько 20 приміських та міжміських рейсів перевірила за тиждень спеціальна транспортна комісія при ДніпроОДА. Під пильне око інспекції потрапили понад 30 маршруток, порушення зафіксовані – у половини. На усунення недоліків – тиждень, в іншому випадку розриватимуть договори.

Спеціальна комісія при ДніпроОДА продовжує перевіряти транспортників області. З черговим рейдом вийшли представники громадськості, поліції та облдержадміністрації. Точка дислокації – автостанція «Новий центр» Дніпра. Інспектували напрямки – Новоселівка, Павлоград, Кам’янське. Акцент – на безпеці пасажирів та дисципліні водіїв.

Не всі водії йшли охоче на контакт, а деякі навіть намагалися втекти. «Я не втікав, а просто не мав бажання з вами спілкуватися», – виправдовувався водій маршруту «Дніпро-Павлоград».

Несподівану втечу шофера пояснила поліція: «В автобусі не працює аварійний вихід. Крім того, за технічним паспортом в салоні повинно бути 29 місць, а їх насправді 31. За недотримання правил перевезень водію виписано штраф у розмірі 680 гривень. Повторне порушення протягом року – позбавлення водійських прав», – зазначив інспектор відділу Управління національної поліції Дніпропетровської області Сергій Дерев’янко.

До водія Олександра Полоси, який працює на 262-му маршруті «Дніпро-Новомосковськ», у комісії питань не було. «Намагаюся перевозити пасажирів комфортно та безпечно. Кожен свій робочий день починаю з усмішки», – посміхається водій.

За тиждень транспортна комісія при ДніпроОДА перевірила близько 20 приміських та міжміських рейсів. Під пильне око інспекції потрапили понад 30 маршруток. Порушення зафіксовані у половини.

«Звертали увагу на технічний стан автівок. Також перевіряли дотримання розкладу руху, укомплектованість аптечок, візуальну інформацію та засоби безпеки в салоні авто, – розказав член комісії, громадський активіст Іван Васючков. – Найтиповіше порушення – переобладнання машин. Водії для додаткового прибутку додають сидіння. Це незаконно і позначається на безпеці та комфорті пасажирів».

Транспортникам на виправлення помилок – тиждень, потім – повторна перевірка. Якщо зауваження ігноруватимуть – розриватимуть договір.

«Якість поїздок у громадському транспорті – на контролі ДніпроОДА. Спеціальна комісія перевіряє приміські та міжміські маршрути майже півтора року. Результат – кількість порушень зменшилася. Та ще є над чим працювати. Головна мета – поліпшення якості перевезень та мінімізація порушень перевізників. Кому не до вподоби такі правила, будемо розривати договори», – озвучив принципову позицію голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Перевірки перевізників регіону тривають.

На Дніпропетровщині понад 200 приміських та 240 міжміських маршрутів. На них працює більше 800 машин.


Спеціальна комісія перевіряла перевізників, які відправляються із «Нового центру» Дніпра.


Інспектували напрямки – Павлоград, Кам'янське...


...Новоселівка, Новомосковськ...


Перевіряли дотримання розкладу руху, укомплектованість аптечок...


...візуальну інформацію...


...та засоби безпеки в салоні авто...


«Намагаюся перевозити пасажирів комфортно та безпечно. Кожен свій робочий день починаю з усмішки», – каже водій Олександр Полоса.


Водій-втікач.


В автівці не працює аварійний вихід та зайві місця.


За недотримання правил перевезень – штраф у розмірі 680 гривень.


«Найтиповіше порушення – переобладнання машин. Водії для додаткового прибутку додають сидіння. Це незаконно і позначається на безпеці та комфорті пасажирів», – розказав член комісії, громадський активіст Іван Васючков.


На роботу над помилками – тиждень.


File Attachment Icon
10.jpg