Магдалинівський район
www.magd-rn.dp.gov.ua


Дитсадок Юр’ївки – із новою утепленою покрівлею – стара давно протікала. Там також замінили огорожу, нині – осучаснюють територію. Це найбільший дошкільний навчальний заклад Юр’ївського району. Його відвідує малеча райцентру і навколишніх сіл – Варварівки, Жемчужного та інших. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«Найменші мешканці Дніпропетровщини мають виховуватись у комфорті – сучасних теплих садочках, де створені всі умови для їхнього всебічного розвитку. Таке завдання поставив перед нами Президент України Петро Порошенко. Реконструюємо й дитячий заклад у Юр’ївці – найбільший у районі. Він налічує більше сотні вихованців – садок відвідують дітлахи з райцентру та навколишніх населених пунктів», – зазначив Валентин Резніченко.

Дитсадку «Пролісок» у Юр’ївці – понад чверть століття. Будівлю жодного разу капітально не ремонтували. Старий дах протікав – стеля, шпалери та меблі постійно псувалися, почав з’являтися грибок. Цьогоріч покрівлю замінили та утеплили за сучасними технологіями.

«Не так давно ми оновили шпалери у групі, та згодом помітили на них розводи від води. Звісно, засмутилися – все це через старий дірявий дах, – поділилася мати 5-річної вихованки садка Вікторія Холод. – Тепер у садку набагато затишніше, і в групах тепліше стало – ніде не дме».

У садочку замінили й огорожу – також обласним коштом. Стара мала зовсім неприглядний вигляд та місцями прогнила. Тепер територія закладу добре захищена від вітру.

Наразі ремонтники знімають старе асфальтове покриття – воно також давно потребувало заміни через вибоїни. Вирівнюють ґрунт і готують його під сучасну тротуарну плитку.

«Дякуємо губернаторові за те, що допоміг осучаснити наш навчальний заклад, – зазначила завідувач дитсадка Надія Федянович. – Для дітей це справжній подарунок».

До кінця року малеча також матиме й осучаснені альтанки – їх облаштують спеціальною покрівлею, що не нагрівається від сонця.

Загалом у 2017 році обласним коштом реконструюють 12 дитсадків та ще чотири будують «з нуля».


У Юр’ївці обласним коштом реконструюють дитсадок «Пролісок»


Це найбільший дитсадок у Юр’ївському районі – його відвідують малюки з декількох населених пунктів


У садку вже замінили покрівлю – стара протікала


Покрівлю утеплили за сучасними технологіями..


..й облаштували водостічними трубами


Нині ремонтники облаштовують територію садка.. –


..огорожа вже нова,..


..тепер взялися за старе асфальтове покриття


Замість асфальту покладуть сучасну тротуарну плитку –..


..для цього вже завезли пісок та відсів


Вікторія Холод: «Тепер у садку набагато затишніше, і в групах тепліше стало – ніде не дме»


Альтанки облаштують спеціальною покрівлею – вона не нагріватиметься від сонця


«Дякуємо губернаторові за те, що допоміг осучаснити наш заклад», – Надія Федянович


Цьогоріч обласним коштом реконструюють 12 дитсадків та ще чотири будують «з нуля»File Attachment Icon
ATT1SHLI.jpg