Магдалинівський район
www.magd-rn.dp.gov.ua


Цьогоріч обласним коштом капітально відремонтували чотири вулиці у Жовтих Водах. Заводську оновили вперше за її історію. Тепер там замість суцільних ям – якісне асфальтове покриття. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«Президент України Петро Порошенко поставив завдання – відродити інфраструктуру Дніпропетровщини. Щороку капітально ремонтуємо понад півтори сотні комунальних доріг. Мешканці всіх населених пунктів мають жити на оновлених вулицях із сучасним покриттям, а водії – їздити якісними дорогами. У Жовтих Водах, наприклад, цьогоріч обласним коштом осучаснили 4 вулиці», – зазначив Валентин Резніченко.

Вулиці Заводській – вже близько 40 років. За цей час якого тільки покриття там не було.

«Ям на цій дорозі було не злічити, – згадує мешканець Жовтих Вод Валерій Філімоненко. – Вода постійно стояла в них після дощу. Ходити неможливо було – не те що їздити».

Тепер понад 3 кілометри дороги – з новим асфальтовим покриттям та яскраво-білою розміткою.

«Важко й пригадати, коли тут було таке покриття. А ще й розмітку зробили – люди навіть не знають, як їздити по ній у нашому місті», – усміхається місцевий житель Олександр Пономаренко.

На вулиці знаходяться ремонтно-механічний завод, фабрика штучного хутра та інші важливі для міста об’єкти.

«Завдяки капремонту доріг наше місто змінюється на очах, а головне – мешканці нарешті почувають себе комфортно, – розповів заступник міського голови Жовтих Вод Єгор Харитонов. – Дякуємо обласній адміністрації за таку важливу справу».

Цьогоріч у Жовтих Водах обласним коштом також капітально відремонтували вулиці Козацької слави, Ярослава Мудрого та Івана Франка.


Цьогоріч у Жовтих Водах капітально відремонтували чотири вулиці


Заводську оновили вперше за її 40-річну історію


Валерій Філімоненко: «Ям на цій дорозі було не злічити. Ходити неможливо було – не те що їздити»


Відтепер понад 3 км дороги – з новим асфальтовим покриттям..


..та яскраво-білою розміткою


Ремонтники уклали близько 30 тисяч квадратних метрів асфальту


«Завдяки капремонту доріг наше місто змінюється на очах. Дякуємо обласній адміністрації за таку важливу справу», – Єгор Харитонов


Відтепер їздити дорогою стало набагато комфортніше і водіям легковиків,..


..і мотоциклістам


«Важко й пригадати, коли тут було таке покриття», – Олександр Пономаренко


Нині проїхатися такою дорогою – саме задоволенняFile Attachment Icon
ATTNAD4F.jpg