Магдалинівський район
www.magd-rn.dp.gov.uaЗвернення голови Магдалинівської райдержадміністрації Владислава Зражевського з нагоди Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України


Шановні жителі Магдалинівського району!

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського від 23 серпня 2019 року №621, 29 серпня встановлено Днем пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Серпень 2014 – бої за Іловайськ…страшна сторінка в нашій історії. За офіційними даними, загинуло 366 бійців, ще 158 – вважаються зниклими безвісти… Така сумна статистика наслідків Іловайського котла. Однак, скільки мужніх Героїв країни насправді полягло достеменно досі не відомо!
За цими цифрами насправді криються сотні зламаних людських доль!
Сотні бійців повернулися з Іловайська додому в трунах, чимало поховані у безіменних могилах, а є й такі, які досі лежать в землі під Іловайськом. Сотні стали інвалідами, або отримали каліцтва. Сотні пережили пекло полону та назавжди закарбували в пам’яті трагічні миті серпня 2014-го… Ця війна – наш спільний біль, про який неможливо забути…
Тож сьогодні, 29 серпня, в День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет територіальну цілісність України, молімося за душі Героїв, що загинули, захищаючи Україну!
Герої не вмирають...


З повагою
голова Магдалинівської
районної державної адміністрації Владислав Зражевський