Магдалинівський район
www.magd-rn.dp.gov.ua


Двоє АТОвців уже вирушили на реабілітацію до Литви. Цьогоріч оздоровчий курс у європейській країні пройдуть майже 20 бійців Дніпропетровщини, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Комплексна реабілітація АТОвців – одне з першочергових завдань Президента України Петра Порошенка. Бійці області оздоровлюються в санаторіях, лікуються в реабілітаційному центрі. Організовуємо для них освітні курси, спортивні турніри, танцювальні вечори. Підтримують і європейські партнери. Уже три роки поспіль поранених на реабілітацію регулярно приймає Литва», – зауважив Валентин Резніченко.

Цьогоріч уже проходять реабілітаційний курс двоє бійців. Стільки ж відправляться до країни ЄС на початку березня.

Військові, які постраждали на Донбасі під час збройного конфлікту, проходять реабілітацію у військовому шпиталі міста Друскінінкай. Медичний заклад спеціалізується на травмах опорно-рухового апарату.

У програмі – лікувальні грязі й мінеральна вода, крім того відновитися психологічно допомагає природа. Тривалість реабілітаційного курсу кожному бійцю визначають індивідуально.

Проект втілюють ДніпроОДА, Почесне консульство Литви у Дніпрі та МОЗ Литви. Усі витрати на реабілітацію АТОвців бере на себе Литва.

За останні три роки поправили здоров’я в Литві майже 150 хлопців Дніпропетровщини.


Цього року реабілітацію у Литві пройдуть 20 АТОвцівFile Attachment Icon
ATTEANBC.jpg