www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 25 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Вітання голови Магдалинівської райдержадміністрації Владислава Зражевського колективу Магдалинівської музичної школи з нагоди ювілею
Версія для друку Написати листа


Шановний колектив музичної школи!

Ви відзначаєте знаменний день – 70-річчя вашого храму музики. Прийміть найщиріші вітання і найкращі побажання професійного зросту, удачі у всіх ваших справах. Нехай сторицею повертається добро, яке ви щодня даруєте дітям. Історія вашого закладу – яскравий приклад того, як треба любити свою справу, вболівати за успіхи інших, шанувати все українське, плекаючи молоду когорту музикантів, вихованих на кращих взірцях класичної та сучасної музики.
Хай джерело людської вдячності за вашу кропітку працю ніколи не вичерпується, серце наповняється світлом, а здоров’я й сили дарує Всевишній. Хай і надалі у вашій школі панує атмосфера, де затишно почувають себе і діти, і викладачі, а на мистецькому небосхилі спалахують юні зірки.
Бажаю Вам міцного здоров’я, педагогічного натхнення, миру та душевної злагоди! Нехай творчу наснагу, радість від успіхів вихованців, відчуття людської й професійної значущості дарує вам щедра доля.

З повагою
Голова Магдалинівської
райдержадміністрації ВЛАДИСЛАВ ЗРАЖЕВСЬКИЙ


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор