Магдалинівський район
www.magd-rn.dp.gov.ua


Щороку в Україні проводиться Всеукраїнський фестиваль Дружин юних пожежних. Фестиваль проводиться з метою навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів правилам безпечної поведінки, формування в учнівської молоді поваги до професії рятувальника, залучення її до вивчення історії пожежно-рятувальної справи та популяризації серед дітей і молоді здорового способу життя.

09 квітня Магдалинівським РС ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту Магдалинівської районної державної адміністрації було проведено районний етап XXV-го Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних. Змагання відбулися під девізом: «“Людське життя ціни не має, це Служба порятунку знає”
В конкурсі прийняли участь 7 команд загальноосвітніх шкіл району: Ковпаківська «Палаюче серце», Магдалинівська «Рятівники», Котівська «Палаючі серця», Новопетрівська «ДСНС», Першотравенський НВК «Стріла», Жданівський НВК «Темп», Шевченківська ЗОШ «Дружинка»
Оцінювало учасників журі, до складу якого увійшли співробітники Магдалинівського РС ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, представники районного відділу освіти, районного будинку дитячої творчості.
Всі школи до даного конкурсу поставились з відповідальністю, добре підготували чудове свято. Підготували плакати соціальної реклами на тему «Безпека дітей» чим вразили членів журі, креативністю, оригінальністю, змістом та оформленням.
Проведення фестивалю Дружин юних пожежних виховує в молодшого покоління загартованість, уміння вести себе в різних надзвичайних ситуаціях, культуру безпеки та повагу до життя.
По закінченню конкурсів були підведені підсумки та визначені місця між школами. Перше місце завоювала команда «Рятівники» Магдалинівської загальноосвітньої школи.
Представники служби порятунку «101» подякували школам за організацію та проведення даного районного етапу Всеукраїнського фестивалю. Побажали здоров’я, успіхів та натхнення, а також щоб вони не забували про правила пожежної безпеки які розповідали на конкурсі та ділилися своїми знаннями з друзями.