www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 14 листопада 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Понад півтора десятки доріг Дніпровського району капітально відремонтують уже цьогоріч – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Цьогоріч обласним коштом капітально відремонтують 16 вулиць Дніпровського району. Сім із них уже з новим асфальтовим покриттям, до кінця року оновлять ще дев’ять. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«Масштабне відродження інфраструктури Дніпропетровщини – завдання, поставлене Президентом України Петром Порошенком. Розпочали з найболючішого – капітального ремонту вулиць. Щороку обласним коштом оновлюємо понад півтори сотні доріг. У Дніпровському районі, приміром, цьогоріч відремонтували сім вулиць, і ще дев’ять плануємо оновити до настання холодів», – зазначив Валентин Резніченко.

У Дніпровському районі поклали нове покриття на сільських вулицях Сурсько-Литовського, Волоського, Новоолександрівки та Новомиколаївки. Деякі з них раніше взагалі не знали асфальту.

«Раніше тут були суцільні ями та канави – не пройти ні взимку, ні восени, особливо пенсіонерам. Та й мені – постійно з велосипеда падала, коли слизько, – поділилася поштарка села Сурсько-Литовське Тетяна Павлова. –Нарешті можна цими дорогами і ходити, і їздити».

Мешканці невеличких населених пунктів уже примітили – відроджується інфраструктура – відроджується й село.

«Ми дуже вдячні команді Валентина Резніченка за те, що мешканці невеличких населених пунктів, у яких десятиліттями нічого не робилося, дороги були зруйновані, нині мають не тільки оновлені вулиці. У них з’явилася надія на те, що їхні села тепер розквітатимуть», – сказав староста Волоського округу Андрій Пінчук.

У Ракшівці на Вишневій роботи тільки розпочалися – наразі вирівнюють ґрунт і роблять основу під асфальт. Вулиця найдовша у селі – майже два кілометри довжиною.

«У нас завжди була погана дорога, – розповіла місцева жителька Валентина Онушко. – Ми робили її власними силами, як могли – тільки щебінь насипали. Нарешті тут буде цивілізація».

До кінця року обласним коштом капітально відремонтують інші вулиці Дніпровського району – у місті Підгородне, селищах Обухівка та Слобожанське, селах Перше Травня, Волоське та Любимівка.


Цьогоріч у Дніпровському районі капітально відремонтують 16 вулиць


Капремонт комунальних доріг – у пріоритеті команди Валентина Резніченка


«Нарешті цими дорогами можна і ходити, і їздити», – поділилася поштарка села Сурсько-Литовське Тетяна Павлова


Рухатися Аптечною у Сурсько-Литовському тепер комфортно


Після ремонту провулок Чехова у Сурсько-Литовському став затишним


У Сурсько-Литовському також оновили вулицю Українську….


..і провулок Гоголя


У Волосському дорога на Наддніпрянській – із новим покриттям


У Ракшівці в розпалі - підготовка дороги до асфальтування


Незабаром мешканці Вишневої у Ракшівці нарешті матимуть заасфальтовану вулицю


Андрій Пінчук: «Оновлені дороги дають людям надію на відродження села»


Нині проїхатися Степовою у Новоолександрівці – саме задоволення


Цьогоріч на Дніпропетровщині обласним коштом капітально відремонтують близько 160 комунальних дорігВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTH0XCU.jpg