www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 23 січня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Навчально-виховний комплекс у Жовтих Водах капітально відремонтують вперше за 30-річну історію – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Навчально-виховний комплекс № 6 «Перспектива» у Жовтих Водах ніколи капітально не ремонтували за майже 30-річну історію. Тепер заклад осучаснюють обласним коштом. До кінця року будівлю оновлять ззовні, а у 2018-му – реконструюють усередині. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«Осучаснюємо школи по всій області. Президент України Петро Порошенко поставив перед нами завдання – діти всіх населених пунктів Дніпропетровщини мають навчатися в комфортних умовах. Сучасна школа – це і яскравий, і головне – теплий навчальний заклад, де створені всі умови для якісної освіти. Саме таку школу матимуть діти Жовтих Вод», – зазначив Валентин Резніченко.

Реконструкцію розпочали із заміни покрівлі на сучасну, утеплену за новими технологіями та облаштовану водовідводами з підігрівом. Старий дах давно протікав – його щороку латали зусиллями батьків. Тепер ані дощ, ані сніг із кригою будівлі не страшні.

«Такі модернізовані покрівлі я раніше бачив лише у школах в Чехії, Словаччині та Польші, – розповів заступник міського голови Жовтих Вод Єгор Харитонов. – Чудово, що завдяки підтримці обладміністрації наше місто матиме сучасну школу, як у Європі».

Нині ремонтники завершують заміну вікон на енергозберігаючі. А ще – термомодернізують фасад. Він буде енергоефективним та яскравим. Такий сучасний капремонт дозволить зберігати на 50% більше тепла. А отже, менше коштів витрачатиметься на опалення.

«Мабуть, наші діти виграли отакий приз, – поділилася мати учня Алла Кришевська. – Відтепер школа стане затишною та яскравою. Велике спасибі за це».

У школі навчально-виховного комплексу – 570 учнів. Там також працює центр позакласної роботи – у різноманітних гуртках творчі здібності розвивають понад 300 маленьких мешканців Жовтих Вод.

«Ми всі – і вчителі, і батьки, і особливо діти – в передчутті якогось свята, – поділилася директор НВК № 6 Павлина Чаленко. – Очікуємо сучасну, комфортну школу. Дякуємо очільнику області за приділену нашому закладу увагу та вкладені кошти».

Всі роботи із зовнішнього оновлення будівлі планують завершити цьогоріч. У 2018-му ремонтники продовжать капремонт вже усередині – там осучаснять класи та облаштують інтерактивні кімнати. Завезуть і нове обладнання.
Після реконструкції заклад стане доступним для всіх дітей. Зараз на сходинках ганка зводять пандус. Планується також чотириповерхову будівлю закладу устаткувати ліфтом.

Загалом цьогоріч обласним коштом ремонтують 25 шкіл Дніпропетровщини.


Навчально-виховний комплекс у Жовтих Водах капітально відремонтують обласним коштом


Покрівлю, що протікала, вже замінили на сучасну


Нова покрівля – із мембрани, на яку постачальник дає 50 років гарантії


Дах облаштували водовідводами з підігрівом – тепер негоди будівлі не страшні


Єгор Харитонов: «Чудово, що завдяки підтримці обладміністрації наше місто матиме сучасну школу, як у Європі»


Роботи із заміни вікон на енергозберігаючі підрядники завершили майже на 90%


Вікна утеплюють мінватой та гіпсокартоном


Фасад також термомодернізують за сучасними технологіями


«Відтепер школа стане затишною та яскравою. Велике спасибі за це», – Алла Кришевська


Загалом термомодернізують майже 5 тисяч квадратних метрів фасаду –..


..третину робіт підрядники вже виконали


Ганок облаштують пандусом із підігрівом


Наступного року капремонт продовжать усередині будівлі, а ще - реконструюють стадіон


Павлина Чаленко: «Ми всі в передчутті якогось свята. Дякуємо очільнику області за приділену нашому закладу увагу та вкладені кошти»


Загалом цьогоріч обласним коштом ремонтують 25 шкіл Дніпропетровщини
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
13.jpg