www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 13 листопада 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Лібералізація візового режиму сприятиме розширенню українсько-канадської економічної та культурної співпраці – Президент на зустрічі з українською громадою Канади
Версія для друку Написати листа
Президент Петро Порошенко на зустрічі з українською громадою Канади відзначив, що під час сьогоднішніх переговорів обговорювалось питання лібералізації візового режиму.

«Адже щирість дружби між Україною та Канадою підкріплені глибоким історичним корінням та родинними зв’язками. Ми запропонували канадській стороні конкретний алгоритм дій для позитивного просування на цьому шляху. Переконаний, що це сприятиме не лише підтриманню родинних контактів, але й розширенню українсько-канадської економічної та культурної співпраці», - розповів Глава держави.

Він додав: «Ми домовилися про те, щоб значно скоротити кількість відмов при отриманні віз. Щоб візи були на термін дії паспорту. Поки що, на перший етап». Президент нагадав, що в 2005 році Україна вирішила відкрити свої двері, запропонувавши безвіз для громадян Канади.

Президент також розповів, що ухвалено рішення про відкриття Генерального консульства України в місті Едмонтон.

Глава держави нагадав, що в цьому році запрацював безвізовий режим для українців в країни Європейського Союзу. «Як і ви, вважаю неприйнятним, що питання зближення наших народів довгі роки не вирішувалось. І я маю для вас одну надзвичайно важливу і приємну новину – про заснування Генерального консульства України в місті Едмонтон», - повідомив Президент, додавши, що це буде повноцінне українське консульство.

Глава держави підкреслив, що незважаючи на те, що в часи економії важлива кожна копійка, було визначено найбільш пріоритетні напрями використання коштів українських платників податків і ухвалено рішення заснувати консульство.

За словами Президента, під час переговорів Прем'єр-міністр Джастін Трюдо пообіцяв забезпечити повне сприяння для реалізації цього рішення.


Президент на зустрічі з українською громадою Канади
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор