www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 12 грудня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Дитсадок з автономною котельнею та сонячними батареями буде в Іларіоновому – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
У селищі Іларіонове Синельниківського району розпочалося будівництво дитячого садка на 115 малюків. Зведений «з нуля» дошкільний заклад відкриють у 2018-му, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«У 2017-му починаємо зводити чотири сучасних дитсадка – у Кам’янському, Підгороднему, Обухівці та Іларіоновому. Кожен – для більше ста малюків. Крім того, 12 дитсадків реконструюємо. Це додаткові місця для дошкільнят та комфортні умови для вихователів», – зазначив Валентин Резніченко.

Новий садок площею півтори тисячі квадратів зводять в Іларіоновому за адресою вулиця Центральна, 10-а. Місцеві кажуть, потреба виникла давно: діючі садки переповнені, а в черзі стоять майже 150 дітей.

«Це довгоочікуване будівництво, мрія нашого селища, – розказав голова Іларіонівської селищної ради Дмитро Екзархов. – Коли дитсадок добудують, ми покінчимо з чергами в дошкільні заклади. Дякуємо за підтримку Валентину Резніченку та його команді».

Олена Штирбола вже записала до нового дитсадка свою доньку Аліну.

«Нарешті ми дочекалися цього будівництва, – не приховує радості молода мама. – Коли дитину виховують вдома батьки, це добре, але краще, коли цим займаються фахівці. Тож довіримо своїх малюків спеціалістам, а самі підемо робити кар’єру».

Ольга Мотіна завітала на будівельний майданчик разом із сином Єгором.

«Йому сподобалося, сказав, буде ходити із задоволенням, – посміхається жінка. – Вдячна всім, хто ініціював спорудження цього дитсадка. Сподіваюся, будівництво завершиться швидко – садок буде гарний, світлий, теплий».

Будівництво розпочалося на початку червня. Наразі на майданчику ведуться земляні роботи, бетоном підрядники займуться в першій половині липня.

Будівля матиме форму шестигранника. За проектом, садок опалюватиме модульна автономна котельня, а електроенергію генеруватимуть сонячні батареї.

«Садок зводиться за енергозберігаючими технологіями, в основі буде монолітний каркас», – додав підрядник Василь Флік.

Цьогоріч команда Валентина Резніченка планує проекти ще 10 дитсадків.

«Ці садки будемо зводити «з нуля» у 2018-му. Задача, яку поставили Президент України Петро Порошенко та очільник області Валентин Резніченко, проста – ніяких черг у дитячі садки. Діти всього регіону, незалежно від розмірів населеного пункту, мають виховуватися в комфортних та сучасних умовах», – наголосив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

За останні два роки на Дніпропетровщині створили 2,5 тисячі нових місць у дитсадках.


В Іларіоновому розпочалося будівництво нового дитсадка.


В основу заклали символічну монету.


«Нарешті ми дочекалися цього будівництва, – каже Олена Штирбола. – Коли дитину виховують вдома батьки, це добре, але краще, коли цим займаються фахівці».


Підрядники розпочали роботи на початку червня.


Наразі ведуться земляні роботи.


За словами селищного голови Іларіонового Дмитра Екзархова, новий дитсадок вирішить проблему нестачі місць.


Майбутній дитсадок матиме форму шестигранника.


Молоді мами знімають будівництво на відео .


Ольга Мотіна сподівається, садок зведуть швидко.


Будівництво завершать у 2018-му.


Цьогоріч команда Валентина Резніченка проектує ще 10 дитсадків.


«Ці садки будемо зводити «з нуля» у 2018-му. Задача, яку поставили Президент України Петро Порошенко та очільник області Валентин Резніченко, проста – ніяких черг у дитячі садки. Діти всього регіону, незалежно від розмірів населеного пункту, мають виховуватися в комфортних та сучасних умовах», – наголосив Юрій Голик.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTSRU5N.jpg