www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 20 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Районна державна адміністрація
Регламент Магдалинівської РДА
Версія для друку Написати листа



МАГДАЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної державної адміністрації

02.07.2018 смт Магдалинівка № Р-208/0/305-18

Про затвердження Регламенту
Магдалинівської районної
державної адміністрації


Керуючись Законом України “Про місцеві державні адміністрації”, постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 1999 року № 2263 “Про затвердження Типового регламенту місцевої державної адміністрації” (зі змінами), розпорядженням голови облдержадміністрації від 06 червня 2018 року № Р-317/0/3-18 «Про затвердження Регламенту Дніпропетровської обласної державної адміністрації»:

1. Затвердити Регламент Магдалинівської районної державної адміністрації (далі – Регламент), що додається.

2. Керівникам апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації:
у тижневий термін забезпечити ознайомлення працівників апарату та структурних підрозділів з Регламентом та неухильне його дотримання в подальшій роботі;
протягом місяця привести у відповідність до Регламенту чинні розпорядження голови райдержадміністрації шляхом внесення до них необхідних змін.

3. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації 04 січня 2018 року № Р-1/0/305-18 «Про затвердження Регламенту Магдалинівської районної державної адміністрації».

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Горенка В.М., контроль залишаю за собою.


В.о. голови райдержадміністрації Ю.А. КОРОБОВ

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження голови
райдержадміністрації
02.07.2018 № Р-208/0/305-18
РЕГЛАМЕНТ
Магдалинівської районної державної адміністрації
Загальні положення

1. Регламент Магдалинівської районної державної адміністрації (далі – регламент) регулює організаційні та процедурні питання діяльності Магдалинівської районної державної адміністрації (далі – райдержадміністрація).

2. Розгляд в райдержадміністрації питань, що належать до її компетенції, зокрема щодо делегованих відповідною радою повноважень, проводиться головою райдержадміністрації, першим заступником голови райдержадміністрації, заступником голови райдержадміністрації, керівником апарату райдержадміністрації, (відповідно до розподілу функціональних повноважень), структурними підрозділами райдержадміністрації, а також консультативними, дорадчими та іншими допоміжними органами, службами і комісіями, утвореними головою райдержадміністрації.

3. Робота райдержадміністрації, її апарату та структурних підрозділів є відкритою і гласною, за винятком розгляду питань, що становлять державну таємницю або належать до службової інформації.
Райдержадміністрація інформує громадськість про свою діяльність.
Висвітлення діяльності місцевої держадміністрації здійснюється в порядку, передбаченому законодавством.

4. Розподіл функціональних повноважень між першим заступником голови райдержадміністрації, заступником голови райдержадміністрації (далі – заступники голови), керівником апарату райдержадміністрації, іншими посадовими особами райдержадміністрації здійснюється головою райдержадміністрації.

5. Положення про структурні підрозділи райдержадміністрації та апарат райдержадміністрації розробляються керівниками таких підрозділів і затверджуються розпорядженням голови райдержадміністрації.
Планування роботи райдержадміністрації

6. Робота райдержадміністрації проводиться за перспективними (річними), поточними (квартальними), оперативними (місячними) планами, що затверджуються головою райдержадміністрації та відповідно до плану заходів голови райдержадміністрації на тиждень (тижневе планування).
Робота структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації проводиться, як правило, за річними, квартальними та (або) місячними планами, що затверджуються заступниками голови райдержадміністрації (відповідно до розподілу функціональних повноважень), керівником апарату райдержадміністрації.

7. Формування планів роботи райдержадміністрації проводиться її апаратом за пропозиціями структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, погодженими із заступниками голови райдержадміністрації (відповідно до розподілу функціональних повноважень) та керівником апарату райдержадміністрації.
Планування роботи райдержадміністрації з підготовки проектів регуляторних актів здійснюється з урахуванням статті 7 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.

8. Плани роботи райдержадміністрації передбачають заходи, спрямовані на виконання Конституції України, законів України, актів Президента України та постанов Верховної Ради України, прийнятих відповідно до Конституції та законів України, актів Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня (далі – акти законодавства), доручень Прем’єр-міністра України, державних і регіональних програм соціально-економічного та культурного розвитку, здійснення інших визначених законами, а також делегованих відповідною радою повноважень та забезпечення реалізації державної політики.

9. Перспективне (річне) планування роботи райдержадміністрації.
9.1. Перспективним (річним) планом роботи райдержадміністрації є програма соціально-економічного та культурного розвитку району.
9.2. Проект програми соціально-економічного та культурного розвитку району формується на підставі й у терміни, визначені відповідною постановою Кабінету Міністрів України, за пропозиціями структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, селища та сіл району.
Відділ економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації здійснює координацію та узагальнює пропозиції щодо всіх галузей і сфер діяльності.
9.3. Проект програми соціально-економічного та культурного розвитку району після погодження розпорядженням голови райдержадміністрації надається до районної ради. Після розгляду та обговорення на засіданнях постійних комісій районної ради згідно з процедурою, визначеною Регламентом районної ради, проект програми соціально-економічного та культурного розвитку району з внесеними змінами та доповненнями вноситься на розгляд і затверджується на сесії районної ради.
9.4. На виконання затвердженої програми соціально-економічного та культурного розвитку району колегією райдержадміністрації розглядаються відповідні заходи, що затверджуються розпорядженням голови райдержадміністрації.
9.5. Фінансовою формою перспективного (річного) плану є районний бюджет. Проект районного бюджету готує фінансове управління райдержадміністрації за поданням головних розпорядників коштів районного бюджету відповідно до бюджетного законодавства та після схвалення цього проекту розпорядженням голови райдержадміністрації надає його для обговорення на засіданнях постійних комісій районної ради.
Проект районного бюджету з внесеними змінами та доповненнями згідно з процедурою, визначеною Регламентом районної ради, вноситься на розгляд сесії районної ради та затверджується на її пленарному засіданні.

10. Поточне (квартальне) планування роботи райдержадміністрації.
10.1. Поточний (квартальний) план роботи райдержадміністрації розробляється на підставі пропозицій структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, узгоджених із заступниками голови райдержадміністрації (відповідно до розподілу функціональних повноважень) та керівником аппарату райдержадміністрації, які подаються в друкованому та електронному вигляді до відділу організаційної роботи райдержадміністрації не пізніше ніж за 30 днів до наступного кварталу.
Відділ організаційної роботи райдержадміністрації здійснює координацію роботи, узагальнює надані структурними підрозділами пропозиції, формує проект плану роботи райдержадміністрації (додаток 1).
Уточнений термін та порядок надання пропозицій визначається керівником апарату райдержадміністрації.
10.2. Пропозиції до квартального плану роботи райдержадміністрації подаються за тематичними розділами.
За рішенням керівника апарату райдержадміністрації тематичні розділи можуть актуалізувати відповідно до змін у чинному законодавстві.
10.3. До поточного (квартального) плану роботи райдержадміністрації включаються питання:
про підсумки діяльності райдержадміністрації відповідно за місяць (у разі потреби), квартал, півріччя, дев’ять місяців, рік з визначенням основних напрямів подальшої роботи;
про роботу структурних підрозділів райдержадміністрації та про роботу селищної та сільських рад району стосовно виконання актів законодавства, розпоряджень голови райдержадміністрації або здійснення їх повноважень.
10.4. Підготовка до розгляду на засіданні колегії райдержадміністрації діяльності структурних підрозділів райдержадміністрації або райдержадміністрації, як правило, передбачає проведення комплексної або цільової перевірки стану справ на місцях.

11. Оперативне (місячне) планування роботи райдержадміністрації.
11.1. Оперативні (місячні) плани роботи райдержадміністрації розробляються на підставі обґрунтованих пропозицій структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату за погодженням з заступниками голови райдержадміністрації (відповідно до розподілу функціональних повноважень) та керівником аппарату райдержадміністрації з метою розвитку та конкретизації поточних (квартальних) планів роботи райдержадміністрації і мають форму календарного графіка заходів за участю керівництва райдержадміністрації у відповідному місяці.
11.2. Погоджені пропозиції структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату у друкованому вигляді (з обов’язковим наданням електронної версії) передають до відділу організаційної роботи райдержадміністрації до 20 числа місяця, що передує місяцю, на який складається план.
11.3. Відділ організаційної роботи райдержадміністрації здійснює координацію, узагальнює надані пропозиції та формує проект календарного графіка заходів за участю керівництва райдержадміністрації на відповідний місяць (додаток 2).

12. Відповідальність за своєчасну та якісну підготовку пропозицій до планів райдержадміністрації покладається на керівників відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, заступників голови райдержадміністрації (відповідно до розподілу функціональних повноважень), керівника апарату райдержадміністрації.

13. Затверджені плани роботи райдержадміністрації (квартальний, місячний) оприлюднюються на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

14. Питання затвердженого плану роботи на квартал та календарного графіка заходів за участю керівництва райдержадміністрації є обов’язковими до виконання у зазначені терміни.

15. Додаткові (позапланові) питання включаються до затвердженого плану роботи райдержадміністрації за рішенням голови райдержадміністрації.
Виключення питань з плану роботи на квартал та календарного графіка заходів за участю керівництва райдержадміністрації здійснюється за рішенням голови райдержадміністрації на підставі доповідної записки заступника голови райдержадміністрації (відповідно до розподілу функціональних повноважень), керівника апарату райдержадміністрації.

16. Контроль за виконанням плану роботи на квартал та календарного графіка заходів за участю керівництва райдержадміністрації здійснюється заступниками голови райдержадміністрації (відповідно до розподілу функціональних повноважень) та керівником апарату райдержадміністрації.

17. Тижневе планування роботи райдержадміністрації.
17.1. Тижневе планування роботи здійснюється на основі пропозицій керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, узгоджених з заступниками голови райдержадміністрації (відповідно до розподілу функціональних повноважень) та керівником апарату айдержадмінітсрації.
Пропозиції до плану заходів за участю голови райдержадміністрації та заступників голови райдержадміністрації на наступний тиждень (додаток 3) надаються структурними підрозділами райдержадміністрації та її апарату щочетверга, до 11.00, до відділу організаційної роботи райдержадміністрації для узагальнення.
17.2. Відділ організаційної роботи райдержадміністрації у четвер, до 17.00, узагальнює пропозиції до плану заходів за участю заступників голови райдержадміністрації та керівника апарату райдержадміністрації на наступний тиждень.
17.3. У разі проведення виїзних заходів за участю голови райдержадміністрації керівники структурних підрозділів при плануванні діяльності голови райдержадміністрації на наступний тиждень обов’язково повинні узгоджувати заходи з керівниками територій та відповідних територіальних органів, установ, підприємств; перевіряти реалізацію стану готовності об’єкта до проведення того чи іншого заходу (за напрямом роботи).
17.4. Зміни до плану заходів голови райдержадміністрації на тиждень допускаються з відома керівника апарату райдержадміністрації.
17.5. Контроль за виконанням плану заходів голови райдержадміністрації на тиждень здійснюється заступниками голови райдержадміністрації (відповідно до розподілу функціональних повноважень) та керівникорм апарату райдержадміністрації.

18. Плани роботи структурних підрозділів райдержадміністрації
(додаток 4) розробляються з урахуванням положень пункту 8 Регламенту та завдань, визначених головою райдержадміністрації, заступниками голови райдержадміністрації (відповідно до розподілу функціональних повноважень).

Порядок планування роботи структурних підрозділів апарату райдержадміністрації встановлюється керівником апарату райдержадміністрації.
Відповідальність за виконання планів роботи структурних підрозділів райдержадміністрації, її апарату несе керівник відповідного підрозділу.

19. Підготовка звітності райдержадміністрації, передбаченої статтями 30 і 33 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, проводиться її апаратом на основі звітів структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, затверджених заступниками голови райдержадміністрації (відповідно до розподілу функціональних повноважень) та керівником апарату райдержадміністрації.
Зміст звітності визначається питаннями, що вирішуються райдержадміністрацією та її структурними підрозділами.
Звіт про результати діяльності райдержадміністрації розміщується на її офіційному веб-сайті та у місцевих засобах масової інформації.
20. Голова райдержадміністрації щорічно виступає з публічним звітом про підсумки діяльності райдержадміністрації (далі ­­– публічний звіт), передбаченим статтею 45 Закону України “Про державну службу”.
Організація підготовки та проведення щорічного публічного звіту голови райдержадміністрації покладається на відділ організаційної роботи райдержадміністрації.
Організаційні та технічні заходи щодо підготовки і проведення публічного звіту здійснюються відповідно до порядку, визначеного чинним законодавством України.

Організація роботи апарату райдержадміністрації
21. Організація роботи апарату райдержадміністрації здійснюється відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Регламенту, Положення про апарат райдержадміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації.
Апарат відповідно до покладених на нього завдань:
здійснює фінансово-господарське, організаційно-кадрове забезпечення, впроваджує заходи щодо запобігання та виявлення корупції, персоніфікованого обліку виборців, документообігу, доступу до публічної інформації, що знаходиться у володінні райдержадміністрації, роботи зі зверненнями громадян, провадить діяльність, пов’язану з державною таємницею;
здійснює функцію головного розпорядника коштів державного бюджету за КВК 774 “Дніпропетровська обласна державна адміністрація”, фінансування розрахунків, пов’язаних із забезпеченням діяльності райдержадміністрації, ведення бухгалтерського обліку і звітності;
опрацьовує документи, що надходять до райдержадміністрації, готує до них аналітичні, довідкові та інші матеріали, а також проекти доручень голови і заступників голови райдержадміністрації;
здійснює:
опрацювання проектів розпоряджень; розробляє за дорученням голови райдержадміністрації проекти розпоряджень з організаційних та кадрових питань;
матеріально-технічне і господарсько-побутове забезпечення діяльності райдержадміністрації; забезпечує дотримання режиму роботи в адміністративному будинку райдержадміністрації, організацію приймання-передачі інформації засобами електронного зв’язку відповідно до вимог законодавства, належний протипожежний стан у приміщеннях райдержадміністрації та дотримання правил охорони праці;
надає методичну та іншу практичну допомогу, спрямовану на правильне застосування, неухильне додержання актів законодавства структурними підрозділами, апаратом та посадовими особами райдержадміністрації;
перевіряє за дорученням голови райдержадміністрації виконання актів законодавства, доручень Прем’єр-міністра України, розпоряджень голови райдержадміністрації територіальними органами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади (з питань здійснення повноважень райдержадміністрації), структурними підрозділами райдержадміністрації, а також райдержадміністраціями (за дорученням голови райдержадміністрації); вивчає та узагальнює досвід роботи зазначених органів і надає практичну допомогу в розв’язанні складних проблем, розробляє пропозиції щодо удосконалення їх діяльності; здійснює контроль за своєчасним поданням доповідей, інформаційних та інших матеріалів з питань виконання актів законодавства, розпоряджень голови райдержадміністрації;
проводить:
за дорученням голови райдержадміністрації аналіз роботи органів місцевого самоврядування у межах повноважень і в порядку, визначеному законодавством, надає методичну та іншу практичну допомогу з удосконалення організації їх роботи, готує пропозиції щодо поглиблення взаємодії райдержадміністрації з органами місцевого самоврядування для спільного вирішення питань економічного, соціального та культурного розвитку відповідних територій;
разом зі структурними підрозділами райдержадміністрації, територіальними органами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади аналіз соціально-економічного і суспільно-політичного становища на території області, розробляє та вносить голові райдержадміністрації пропозиції щодо його поліпшення;
готує аналітичні, інформаційні та інші матеріали з організаційних і кадрових питань, що розглядаються головою райдержадміністрації;
організовує та здійснює заходи щодо забезпечення режиму секретності в райдержадміністрації відповідно до вимог законодавства у сфері охорони державної таємниці;
забезпечує висвітлення діяльності апарату райдержадміністрації;
виконує відповідно до Регламенту інші функції;
готує або вносить пропозиції щодо розподілу функціональних повноважень керівництва райдержадміністрації.

22. Апарат райдержадміністрації у процесі виконання покладених на нього завдань взаємодіє з структурними підрозділами облдержадміністрації, територіальними органами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, а також з виконавчими органами сільських рад.

Кадрова робота

23. Кадрова робота в райдержадміністрації спрямовується на комплексне вирішення питання щодо комплектування місцевих органів виконавчої влади висококваліфікованими і компетентними працівниками.

24. Організація роботи з персоналом здійснюється за затвердженим річним планом, який передбачає здійснення заходів з добору, підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників, всебічного вивчення та врахування можливостей працівників, найбільш повного застосування їх здібностей, розвиток ініціативності, створення атмосфери заінтересованості у професійному зростанні, а також з інших питань управління персоналом:
в апараті райдержадміністрації – керівником апарату райдержадміністрації;
в структурних підрозділах райдержадміністрації із статусом юридичних осіб публічного права – керівником такого підрозділу.

25. Організацію роботи з персоналом в апараті райдержадміністрації здійснює відділ персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації, а в структурних підрозділах райдержадміністрації – відповідні спеціалісти з питань персоналу.
Робота з персоналом в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації проводиться відкрито і спрямовується на всебічне вивчення та врахування можливостей працівників, найбільш повне застосування їх здібностей, розвиток ініціативності, створення атмосфери заінтересованості у професійному зростанні.

26. Прийняття на державну службу до райдержадміністрації та звільнення з державної служби здійснюється в порядку, встановленому законодавством про державну службу та законодавством України про працю.

27. Працівник, якого призначено на посаду, включену до номенклатури посад, що повинні мати допуск до роботи з таємними документами, у місячний строк з дати видання розпорядження або наказу про його призначення подає до відділу режимно-секретної роботи облдержадміністрації документи для отримання допуску до державної таємниці.

28. Для визначення якості виконання поставлених завдань, а також з метою прийняття рішень щодо преміювання, планування кар’єри державних службовців, виявлення потреби у професійному навчанні результати їх службової діяльності щороку підлягають оцінюванню в порядку, встановленому законодавством про державну службу.

29. Райдержадміністрація розглядає і вносить в установленому порядку пропозиції щодо нагородження державними нагородами України, нагородами Кабінету Міністрів України, заохочувальними відзнаками Прем’єр-міністра України працівників апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій області та інших громадян за видатні заслуги у розвитку економіки, науки, культури, соціальної сфери, захисті Вітчизни, охороні конституційних прав і свобод людини, державному будівництві та громадській діяльності, за інші заслуги перед Україною.

30. На кожного прийнятого на роботу до райдержадміністрації працівника оформляється особова справа.
Організація роботи з документами та контролю за їх виконанням

31. Організація роботи з документами в райдержадміністрації здійснюється в порядку, передбаченому чинною Інструкцією з діловодства в Магдалинівській районній державній адміністрації.

32. Відповідальність за організацію виконання документів та визначених у них завдань несуть голова райдержадміністрації, заступники голови райдержадміністрації (відповідно до розподілу функціональних повноважень), керівник апарату райдержадміністрації та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

33. Ведення діловодства в апараті райдержадміністрації забезпечує відділ діловодства і контролю райдержадміністрації, в структурних підрозділах райдержадміністрації – призначений наказом по структурному підрозділу працівник.

34. Документи, які складаються в райдержадміністрації, повинні відповідати чинній Інструкції з діловодства в Магдалинівській райдержадміністрації та Вимогам щодо підготовки документів у Магдалинівській райдержадміністрації (додаток 5).
Вихідні документи за підписом керівництва райдержадміністрації та інші поштові відправлення структурні підрозділи та окремі виконавці зобов’язані передавати до відділу діловодства і контролю апарату райдержадміністрації, як правило, до 13.00.

35. Укладені угоди про співпрацю між райдержадміністрацією, органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та іншими організаціями передаються головними розробниками у триденний термін до відділу діловодства і контролю апарату райдержадміністрації для реєстрації та зберігання.

36. Керівники структурних підрозділів – розробники проектів документів несуть персональну відповідальність за достовірність фактичної інформації та терміни виконання, а також дотримання послідовності візування документа, визначеної у Вимогах щодо підготовки документів у Магдалинівській райдержадміністрації (додаток 5).
Проекти листів, доручень, розпоряджень та інших документів, завізовані керівником структурного підрозділу особисто та безпосереднім виконавцем, подаються до відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації для проведення обов’язкової правової експертизи та до відділу діловодства і контролю райдержадміністрації для редагування – не пізніше, ніж за 3 робочі дні до контрольної дати.
Правова експертиза проектів документів, термін виконання яких встановлено установою вищого рівня або законом до десяти днів, та проектів листів і доручень здійснюється один робочий день.
Правова експертиза проекту розпорядження голови райдержадміністрації проводиться спеціалістами відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації в термін, не більший ніж три робочі дні з моменту надходження до відділу, а ті, що затверджують програми, положення, порядки, стосуються передачі земельних ділянок у власність або у користування та потребують більш детального вивчення – в термін, не більший ніж п’ять робочих днів.
Проект документу, у тексті якого міститься посилання на нормативно-правові акти або інші документи, подається для проведення правової експертизи разом зі всіма роздрукованими документами, на які містяться посилання, та нормативно-правовими актами.
Спеціалісти відділу діловодства і контролю райдержадміністрації та відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації мають право повертати проекти документів розробникам для доопрацювання у разі, коли вони надані з порушенням правових норм та Інструкції з діловодства в Магдалинівській районній державній адміністрації (термін доопрацювання документів виконавцем не входить у загальний термін проведення правової експертизи та редагування).
Визначення відповідальних за виконання документів здійснюється відповідно до розподілу функціональних повноважень керівництва райдержадміністрації.
Виконавці несуть персональну відповідальність за внесення змін до проектів документів після візування їх у посадових осіб, включених до аркуша погодження, а також за порушення процедури подання їх на підпис керівництву райдержадміністрації.
При необхідності вирішення питання, яке є виключно компетенцією голови райдержадміністрації, перший заступник голови райдержадміністрації, заступник голови райдержадміністрації та керівник апарату райдержадміністрації безпосередньо звертаються до голови райдержадміністрації письмово, у формі службової записки.

37. Відділ діловодства і контролю райдержадміністрації при підготовці документів, забезпечує друкарське виготовлення, редагування, копіювання і тиражування документів, їх реєстрацію і відправку через систему електронної взаємодії органів виконавчої влади, поштове відділення, а для скорішого інформування – електронною поштою.

38. Організація роботи з документами та іншими матеріальними носіями інформації, що містять службову інформацію, здійснюється відповідно до Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 736.
Обробка документів, що містять службову інформацію, за допомогою технічних засобів проводиться з урахуванням вимог нормативних актів з питань технічного захисту інформації.
Організація роботи з документами, що містять відомості, які віднесені до державної таємниці, здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2013 року № 939 “Про затвердження Порядку організації та забезпечення режиму секретності в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України”.
Організація електронного документообігу здійснюється відповідно до чинного законодавства і впроваджується відповідним розпорядженням голови райдержадміністрації.
Номенклатура справ є обов’язковим документом усіх структурних підрозділів райдержадміністрації. Вона складається для створення єдиної системи формування справ, забезпечення їх обліку, швидкого розшуку документа за його змістом та видом, відбору документів на державне зберігання у процесі діловодства.

39. Організацію контролю за виконанням завдань, визначених в актах органів державної влади та дорученнях вищих посадових осіб, здійснює керівник апарату райдержадміністрації.
Безпосередній контроль за виконанням документів покладається на відділ діловодства і контролю райдержадміністрації.
У структурних підрозділах безпосередній контроль за виконанням документів здійснює особа, відповідальна за діловодство.

40. Контроль за виконанням здійснюється стосовно зареєстрованих документів, в яких встановлено завдання або які містять питання, що потребують вирішення.
Для здійснення контролю за виконанням актів законодавства, доручень Прем’єр-міністра України, розпоряджень голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації розробляється у разі потреби план контролю, в якому визначаються проміжні контрольні строки виконання завдань; структурні підрозділи райдержадміністрації, що відповідають за організацію виконання окремих завдань.

Контроль за виконанням завдань, передбачених в актах органів державної влади та дорученнях вищих посадових осіб, з наданням відповідей на запити, звернення, а також кореспонденцію Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчих документів та доручень голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації, за розглядом звернень громадян здійснюється відділом діловодства і контролю райдержадміністрації, з наданням відповідей на запити на інформацію – визначеними виконавцями райдержадміністрації.
41. Контроль за виконанням законів України, указів, розпоряджень та доручень Президента України, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, доручень Прем’єр-міністра України, запитів та звернень народних депутатів України, депутатів місцевих рад, розпоряджень голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації проводиться шляхом:
своєчасного інформування керівництва райдержадміністрації про хід виконання завдань, передбачених документами;
аналізу й узагальнення у визначені строки письмової інформації про стан виконання документів у цілому або окремих встановлених ними завдань, що надходить від виконавців;
систематичного аналізу статистичних та інших даних, що характеризують стан виконання документів;
проведення періодичної комплексної або цільової перевірки організації і стану виконання завдань безпосередньо на місцях;
розгляду питань діяльності (заслуховування звіту) виконавців на засіданнях колегії, нарадах голови райдержадміністрації, його заступників та керівника апарату райдержадміністрації.

42. Зняття з контролю виконання документа проводиться на підставі письмового звіту керівника структурного підрозділу райдержадміністрації або іншого документа, що підтверджує його виконання, за письмовою згодою голови райдержадміністрації або його заступника (відповідно до розподілу функціональних повноважень).

43. Зняття розпорядження голови райдержадміністрації з контролю здійснюється згідно з чинним Положенням про розпорядження голови Магдалинівської районної державної адміністрації.
Організація розгляду звернень громадян та проведення особистого прийому громадян

44. Організація розгляду письмових звернень громадян, електронних звернень на визначену електронну адресу та проведення особистого прийому громадян посадовими особами райдержадміністрації покладається на відділ діловодства і контролю райдержадміністрації та здійснюється відповідно до Закону України “Про звернення громадян”.
Діловодство за зверненнями громадян ведеться відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації та Класифікатора звернень громадян, які затверджуються Кабінетом Міністрів України.

45. Посадові особи, яким доручено розгляд звернення, забезпечують об’єктивне, всебічне і своєчасне виконання наданих доручень згідно з резолюціями керівництва райдержадміністрації та готують відповіді на звернення громадян.
Супровідний лист авторові звернення щодо результатів опрацювання звернення в райдержадміністрації готується за підписом голови райдержадміністрації, заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації з додаванням відповіді, підготовленої відповідальним виконавцем на бланку структурного підрозділу.
Контроль за своєчасним розглядом звернень, виконанням доручень керівництва райдержадміністрації покладається на відділ діловодства і контролю райдержадміністрації та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.
Відділ діловодства і контролю райдержадміністрації аналізує та узагальнює проблеми, які порушують громадяни у зверненнях, вивчає громадську думку, готує інформацію про кількість і характер таких звернень та доповідає керівництву райдержадміністрації; готує аналітичну інформацію та статистичну звітність за результатами роботи за квартал, за півріччя та рік.

46. Порядок організації та графіки проведення особистих прийомів громадян головою райдержадміністрації, заступниками голови райдержадміністрації, керівником апарату райдержадміністрації затверджується розпорядженням голови райдержадміністрації.
Графік особистих виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації складається за погодженням із заступниками голови райдержадміністрації та затверджується розпорядженням голови райдержадміністрації.

47. Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та їх заступники проводять особистий прийом згідно з графіком, затвердженим наказом керівника відповідного підрозділу.
Графік особистого прийому громадян повинен оприлюднюватися на офіційному веб-сайті райдержадміністрації та містити інформацію про місце проведення, дні і години прийому.

48. Організація розгляду звернень, що надходять з державної установи “Урядовий контактний центр” та на багатоканальну телефонну лінію “Гаряча лінія голови облдержадміністрації” здійснюється визначеними згідно резолюції виконавцями.

49. Розгляд звернень громадян щодо надання безоплатної первинної правової допомоги, організація особистого прийому таких громадян здійснюються відповідно до Закону України “Про безоплатну правову допомогу”.

Організація правового забезпечення діяльності райдержадміністрації
50. Правове забезпечення діяльності райдержадміністрації, а також надання методичної та іншої практичної допомоги з правових питань здійснює відділ персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації.
Відділ персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації підпорядковується керівнику державної служби в державному органі.

51. У своїй діяльності відділ персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації керується Конституцією та законами України, а також указами Президента України, актами Кабінету Міністрів України і постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, Положенням про відділ персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації, розпорядженнями голови райдержадміністрації, іншими нормативно-правовими актами.
Консультативні, дорадчі та інші допоміжні органи, служби і комісії райдержадміністрації
52. Для сприяння здійсненню повноважень райдержадміністрації голова райдержадміністрації своїм розпорядженням утворює консультативні, дорадчі та інші допоміжні органи (ради, колегії, робочі групи тощо), служби
та комісії (далі – консультативно-дорадчі органи).

Консультативно-дорадчі органи утворюються на постійній або тимчасовій основі.
Завдання, функції та персональний склад консультативно-дорадчих органів визначає голова райдержадміністрації.
З метою забезпечення участі громадян в управлінні державними справами при райдержадміністрації відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” (зі змінами) утворюється громадська рада.

53. У положенні про відповідний консультативно-дорадчий орган повинні бути чітко визначені:
завдання й функції органу, сфера його компетенції;
нормативна база для його створення;
організація та процедури його роботи (періодичність проведення засідань, планування роботи, кворум, головування, прийняття рішень тощо);
процедура призначення (обрання) керівних осіб, формування складу консультативного органу;
внесення змін і доповнень до персонального складу консультативного органу;
порядок забезпечення його діяльності;
структурний підрозділ райдержадміністрації, який забезпечує його діяльність.

54. Проекти розпоряджень щодо створення консультативно-дорадчих органів, їх ліквідації (коли функції органу вичерпано, подальше функціонування недоцільне або є потреба у достроковому його припиненні), внесення змін і доповнень до їх положень, персонального складу або з інших питань готуються структурними підрозділами райдержадміністрації та її апарату, які створюють такі органи і в подальшому відповідають за їх функціонування.

55. У структурних підрозділах райдержадміністрації, її апарату зазначені органи утворюються згідно з наказами керівників, якщо це передбачено положенням про відповідний структурний підрозділ райдержадміністрації, її апарату, за погодженням із заступником голови райдержадміністрації (відповідно до розподілу функціональних повноважень), керівником апарату райдержадміністрації.

56. При формуванні персонального складу консультативно-дорадчих органів райдержадміністрації слід враховувати, що включення інших осіб (крім працівників райдержадміністрації, її структурних підрозділів), а саме: територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, народних депутатів України, депутатів та посадових осіб місцевого самоврядування, представників громадськості та засобів масової інформації – відбувається за їх згодою, яка оформлюється письмово або в інший спосіб, що не суперечить чинному законодавству України (за телефоном, факсом або електронною поштою).

57. Якщо консультативно-дорадчий орган створюється для досягнення певної мети, виконання певного завдання, у розпорядженні зазначається термін виконання цього завдання.
Консультативно-дорадчий орган, утворений на визначений у розпорядженні голови райдержадміністрації строк, вважається таким, що припинив свою діяльність, із дня закінчення зазначеного строку.

58. Засідання і рішення консультативно-дорадчих органів оформляються, як правило, протоколами.

59. З метою впорядкування діяльності та оптимізації кількості консультативно-дорадчих органів керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату щомісяця, до 25 числа, подають до відділу організаційної роботи райдержадміністрації інформацію про функціонування консультативно-дорадчих органів для узагальнення (додаток 6).

60. Структурний підрозділ райдержадміністрації, її апарату, який відповідає за функціонування консультативно-дорадчого органу, повинен вносити зміни до персонального складу консультативно-дорадчого органу
(у зв’язку з кадровими змінами, змінами у керівному складі, назві посад тощо) протягом 15 днів з дня, коли ці зміни відбулися, а також інформувати відділ організаційної роботи райдержадміністрації про створення нових, внесення будь-яких змін до існуючих консультативно-дорадчих органів або припинення їх діяльності у триденний термін з наданням копії відповідного розпорядчого документу в електронному вигляді.


61. Для узгодженого розгляду питань, що належать до компетенції райдержадміністрації, обговорення найважливіших напрямів її діяльності може утворюватися колегія райдержадміністрації (далі – колегія).
Загальні засади утворення і діяльності колегії регулюються Положенням про колегію Магдалинівської районної державної адміністрації, яке затверджується розпорядженням голови райдержадміністрації.

Порядок підготовки та проведення нарад та інших заходів в райдержадміністрації
62. Наради є організаційною формою діяльності, яка забезпечує оперативний розгляд та вирішення питань, що належать до повноважень райдержадміністрації.
Наради проводяться головою райдержадміністрації, заступниками голови райдержадміністрації, керівником апарату райдержадміністрації, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату згідно з планами роботи райдержадміністрації та, як правило, тривають не більше
2 годин.


63. Правила організації, підготовки і проведення нарад та інших заходів встановлюються відповідним Порядком, що затверджується головою райдержадміністрації.
Планування нарад та інших заходів відбувається у порядку, визначеному цим Регламентом (розділ “Планування роботи”).
Порядок внесення та розгляду проектів розпоряджень голови райдержадміністрації

64. Голова райдержадміністрації на виконання актів законодавства, доручень Прем’єр-міністра України, за власною ініціативою видає розпорядження одноособово в межах повноважень райдержадміністрації.

65. Правила підготовки, погодження, видання розпоряджень, подання їх на державну реєстрацію, оприлюднення, організацію їх виконання та архівне зберігання встановлюються Положенням про розпорядження голови райдержадміністрації, яке затверджується розпорядженням голови.

Публічне обговорення проекту розпорядження голови райдержадміністрації
66. Проект розпорядження, який стосується життєвих інтересів широких верств населення відповідної адміністративно-територіальної одиниці, прав, свобод і законних інтересів громадян, передбачає затвердження регіональних програм економічного, соціального, культурного розвитку, а також має важливе соціально-економічне значення для її розвитку, може бути винесений для публічного обговорення на будь-якому етапі підготовки шляхом опублікування у друкованих засобах масової інформації або доведення до відома населення в інший спосіб.

67. Організація проведення публічного обговорення покладається на головного розробника та проводиться відповідно до Положення про розпорядження голови райдержадміністрації.
Порядок підготовки доручень голови райдержадміністрації, заступників голови райдержадміністрації та керівника апарату райдержадміністрації

68. З оперативних питань діяльності райдержадміністрації видаються доручення голови райдержадміністрації, заступників голови райдержадміністрації (відповідно до розподілу функціональних повноважень) та керівника апарату райдержадміністрації. Проекти доручень готуються структурними підрозділами райдержадміністрації та її апарату.
Контроль за виконанням доручень голови райдержадміністрації, як в цілому, так і за окремими пунктами, здійснюється відділом діловодства і контролю райдержадміністрації.
Доручення першого заступника, заступників голови райдержадміністрації та керівника апарату райдержадміністрації контролюються підпорядкованими структурними підрозділами за розподілом функціональних повноважень.

69. Строк дії доручення голови райдержадміністрації та його заступників, керівника апарату райдержадміністрації бмежується, як правило, поточним роком, якщо інше не передбачено у тексті доручення.
По закінченню терміну дії доручення головним виконавцем – структурним підрозділом райдержадміністрації, її апарату подається до відділу діловодства і контролю райдержадміністрації підсумкова інформація про виконання доручення.
Організація перевірок роботи структурних підрозділів райдержадміністрації або її апарату, органів місцевого самоврядування
70. Перевірки роботи (вивчення стану справ) структурних підрозділів райдержадміністрації або її апарату, органів місцевого самоврядування (з питань виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади) здійснюються згідно з квартальним планом роботи райдержадміністрації та за дорученням керівництва райдержадміністрації і можуть мати як комплексний характер, так і здійснюватися з окремого питання або на виконання окремих документів.

71. Структурні підрозділи райдержадміністрації або її апарату вносять пропозиції щодо перевірок райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування (з питань здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади) до квартального плану роботи райдержадміністрації у термін, зазначений у пункті 10.1 розділу “Планування роботи”.
Як правило, перевірки з галузевих питань у містах і районах області проводяться структурними підрозділами райдержадміністрації, її апаратом згідно з графіком.

72. Для здійснення комплексних перевірок роботи структурних підрозділів райдержадміністрації або її апарату, органів місцевого самоврядування (з питань здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади) за погодженням з керівником апарату райдержадміністрації відділом організаційної роботи райдержадміністрації створюється робоча група, до складу якої включаються відповідальні працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, її апарату та відповідно до мети перевірки визначається перелік питань, яким конкретизується завдання членам робочої групи.

73. Під час проведення комплексної перевірки робочу групу райдержадміністрації, як правило, очолює представник відділу організаційної роботи райдержадміністрації, у разі проведення перевірок з окремих питань керівником робочої групи може бути інша посадова особа райдержадміністрації.

74. У триденний термін після закінчення перевірки кожний з членів робочої групи подає до відділу організаційної роботи райдержадміністрації аналітичну довідку за напрямами вивчення стану справ обсягом не більше 2 – 3 аркушів, підписану ним та завізовану керівником структурного підрозділу райдержадміністрації або підрозділу апарату райдержадміністрації, де він працює.
Довідка обов’язково повинна містити основні показники, аналітичні матеріали, порівняльні оцінки, висновки та пропозиції щодо поліпшення стану справ у відділі, управлінні чи адміністративно-територіальній одиниці району.

75. Керівник робочої групи організовує узагальнення матеріалів та підготовку доповідної записки голові райдержадміністрації за результатами перевірки.

76. Якщо тема перевірки (вивчення стану справ) є предметом для обговорення на засіданні колегії райдержадміністрації, на підставі зазначеної довідки готується проект розпорядження голови райдержадміністрації.

77. За окремим дорученням голови райдержадміністрації можуть здійснюватися позачергові перевірки.

Участь у засіданнях колегій районної державної адміністрації та виконавчих комітетів сільських рад

78. З метою забезпечення виконання Закону України “Про місцеві державні адміністрації” в частині спрямування райдержадміністрацією діяльності та здійснення контролю за їх діяльністю, сприяння у здійсненні органами місцевого самоврядування власних повноважень та контролю виконання ними делегованих повноважень органів виконавчої влади, розгляду та врахування у діяльності райдержадміністрації пропозицій депутатів і посадових осіб органів місцевого самоврядування в райдержадміністрації забезпечується щомісячна участь представників райдержадміністрації (відповідно до закріплення за територіями, затвердженого головою райдержадміністрації) у засіданнях колегій районної державної адміністрації та виконавчих комітетів сільських рад.

79. Відділ організаційної роботи райдержадміністрації щомісячно:
збирає інформацію від виконавчих комітетів сільських рад (у порядку здійснення контролю виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади) щодо термінів і порядку денного засідань колегій районної державної адміністрації та виконавчих комітетів сільських рад;
складає графіки та не пізніше 3-го числа поточного місяця вносить їх на розгляд керівникові апарату райдержадміністрації та після погодження ним – на затвердження голові райдержадміністрації.

80. Звіт про участь представника райдержадміністрації у засіданні колегії районної державної адміністрації та виконавчого комітету сільської ради подається для опрацювання до відділу організаційної роботи райдержадміністрації протягом доби після проведення засідання за формами, що є додатками до графіка і затверджуються разом з ним.
У разі виникнення термінових питань у ході засідань колегій райдержадміністрацій, виконавчих комітетів сільських рад інформація надається до відділу організаційної роботи райдержадміністрації за телефоном невідкладно після закінчення засідання.

Матеріально-технічне забезпечення діяльності райдержадміністрації

81. Матеріально-технічне забезпечення діяльності райдержадміністрації, крім її апарату здійснюється в структурних підрозділах райдержадміністрації.

82. Матеріально-технічне забезпечення апарату райдержадміністрації здійснює відділ фінансово-господарського забезпечення райдержадміністрації.
Відділ фінансово-господарського забезпечення райдержадміністрації здійснює заходи щодо:
обліку та належного утримання приміщень, які займають структурні підрозділи апарату райдержадміністрації, а також контролю за своєчасним укладенням договорів між райдержадміністрацією та балансоутримувачем;
своєчасного відшкодування комунальних послуг балансоутримувачу;
забезпечення доцільності та правильності оформлення господарських операцій при придбанні та розподілі комп’ютерної та копіювально-розмножувальної техніки між структурними підрозділами апарату райдержадміністрації;
оновлення матеріально-технічної бази апарату райдержадміністрації.
Доступ до публічної інформації в райдержадміністрації

83. Організація роботи, спрямованої на забезпечення прозорості та відкритості діяльності райдержадміністрації, а також реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, що була отримана або створена в процесі виконання райдержадміністрацією своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством України, або яка знаходиться у володінні райдержадміністрації покладена на відділ організаційної роботи райдержадміністрації.

84. Організація єдиного порядку діловодства за запитами на інформацію в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації здійснюється згідно з вимогами чинного законодавства України.

Висвітлення діяльності райдержадміністрації в мережі Інтернет

85. Веб-сайт райдержадміністрації є офіційним носієм інформації, який утворюється для висвітлення діяльності райдержадміністрації, її органів, інформаційної взаємодії з державними та недержавними організаціями, громадськістю, організаціями країн світового співтовариства.

86. Порядок оприлюднення інформації на веб-сайті затверджується розпорядженням голови райдержадміністрації.
Обмеження доступу до веб-сайту або його відключення може бути здійснене за розпорядженням голови райдержадміністрації.

87. Інформація для розміщення на веб-сайті райдержадміністрації готується безпосередньо структурними підрозділами райдержадміністрації або її апарату.

88. На веб-сайті райдержадміністрації обов’язково розміщується інформація відповідно до вимог Закону України “Про доступ до публічної інформації” та постанови Кабінету Міністрів України від 04 січня 2002 року № 3 “Про Порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади” (зі змінами).

89. У разі розроблення проектів розпоряджень голови райдержадміністрації, що стосуються життєвих інтересів усіх верств населення, обов’язкове розміщення цих проектів на веб-сайті райдержадміністрації.

90. Підрозділ, який подає інформацію на веб-сайт райдержадміністрації, несе повну відповідальність за її достовірність.

91. На веб-сайті заборонено розміщувати інформацію з обмеженим доступом, а також конфіденційну інформацію.
Взаємовідносини райдержадміністрації з іншими органами державної влади та органами місцевого самоврядування

92. Взаємовідносини райдержадміністрації з іншими органами державної влади та органами місцевого самоврядування здійснюються в установленому чинним законодавством порядку з метою забезпечення належного виконання покладених на райдержадміністрацію завдань.
Керівник апарату райдержадміністрації організовує взаємодію з центральними та місцевими органами влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями.

93. Райдержадміністрація готує та подає зауваження і пропозиції з питань розвитку відповідних адміністративно-територіальних одиниць до проектів актів законодавства, які розробляються іншими органами.
З метою врахування громадської думки щодо проекту акта законодавства з питань розвитку конкретної адміністративно-територіальної одиниці, що надійшов від інших державних органів для погодженняй радержадміністрацією, може бути проведене його громадське обговорення.

94. Проект акта подається на розгляд голові райдержадміністрації структурними підрозділами райдержадміністрації чи її апарату або іншими органами та розглядається в установленому цим Регламентом порядку.
95. Голова райдержадміністрації погоджує рішення про визначення пріоритетів та плани роботи територіальних органів центральних органів виконавчої влади, у тому числі структурних підрозділів територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, що забезпечують реалізацію повноважень інших центральних органів виконавчої влади (крім рішень про визначення пріоритетів та планів роботи територіальних органів Національної поліції України, Антимонопольного комітету, Держстату, Держаудитслужби в разі їх утворення). У разі ненадання у встановлений територіальними органами центральних органів виконавчої влади строк пропозицій такі рішення та плани роботи вважаються погодженими.

Подання пропозицій до порядку денного та внесення проектів рішень на розгляд сесії обласної ради

96. Райдержадміністрація має право вносити на розгляд районної ради питання, пов’язані з виконанням делегованих повноважень, а також іншими питаннями.
Пропозиції до проекту порядку денного сесії районної ради з відповідним пакетом документів подаються до районної ради в друкованому та електронному вигляді структурними підрозділами райдержадміністрації за погодженням з головою райдержадміністрації не пізніше, ніж за двадцять п’ять робочих днів до дня відкриття сесії районної ради.

97. Проект рішення районної ради про внесення змін до районної програми, що затверджена рішенням обласної ради, може вноситися на її розгляд лише за умови його погодження структурним підрозділом райдержадміністрації, який був головним розробником відповідного проекту рішення районної ради про затвердження такої програми.

98. Питання підготовки проекту рішення про місцевий бюджет та матеріалів, що до нього додаються, регулюються Бюджетним кодексом України.

99. Надання подань або пропозицій щодо кандидатур на посади керівників підприємств, установ та закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища, здійснюється відповідно до Положення про порядок призначення на зазначені вище посади, затвердженого рішенням районної ради.

100. Контроль та відповідальність за дотримання термінів подання пропозицій до порядку денного та внесення проектів рішень на розгляд сесії районної ради покладається на заступників голови райдержадміністрації (відповідно до розподілу функціональних повноважень).

Організація використання робочого часу

101. Робота апарату і структурних підрозділів райдержадміністрації починається о 8 годині, закінчується – о 17 годині (у п’ятницю – о 15.45), обідня перерва – з 12.00 до 12.45.
Час початку робочого дня райдержадміністрації може змінюватися головою райдержадміністрації.
У кожному структурному підрозділі райдержадміністрації, її апараті ведеться щоденний табельний облік робочого часу працівників.
Про відсутність на робочому місці керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів апарату райдержадміністрації, працівників райдержадміністрації (відпустка, відрядження, тимчасова непрацездатність та з іншої причини) обов’язково інформувати відділ персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації.

102. Надання відпусток працівникам районної державної адміністрації регламентується Кодексом законів про працю України, законами України “Про державну службу” та “Про відпустки”.

103. Голова райдержадміністрацій відбуває у відпустку за погодженням з головою облдержадміністрації. Копія розпорядження про таку відпустку та заява направляється до відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації.
Організація чергувань у вихідні та святкові дні

104. З метою організаційного забезпечення діяльності райдержадміністрації та виконання невідкладної і непередбаченої роботи у вихідні та святкові дні головою райдержадміністрації запроваджується чергування заступників голови райдержадміністрації та керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, а керівником апарату – чергування працівників апарату райдержадміністрації.



Начальник відділу персоналу та
правового забезпечення
райдержадміністрації Ю.В.ВЕРЕТЕЛЬНИК
Додаток 1
до Регламенту Магдалинівської районної державної адміністрації
Зразок
                                  ЗАТВЕРДЖУЮ

                                  Голова райдержадміністрації
                                  ___________ ________________
                                  (підпис) (ініціали, прізвище)


                                  “____” _____________ 20____ р.

ПЛАН РОБОТИ
Магдалинівської районної державної адміністрації
на __________________ 20_____року
(місяці кварталу)
1. Перелік питань, що не потребують колегіального обговорення, з яких будуть видані розпорядження голови райдержадміністрації:

Назва питання

Відповідальний виконавець (структурний підрозділ райдержадміністрації, апарату),
термін виконання
2. Перелік питань для перевірок, вивчення стану справ, надання методичної та практичної допомоги на місцях, здійснення контролю за виконанням органами і посадовими особами місцевого самоврядування делегованих їм повноважень органів виконавчої влади:
2.1. Про здійснення райдержадміністрацією державного контролю за виконанням Конституції України, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших центральних органів виконавчої влади відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”:

райдержадміністрацією:
Назва питання
Відповідальний виконавець (структурний підрозділ райдержадміністрації, апарату),
термін виконання
структурними підрозділами райдержадміністрації:
Назва питання
Відповідальний виконавець (структурний підрозділ райдержадміністрації, апарату),
термін виконання

підприємствами, установами, організаціями, їх філіалами і відділеннями незалежно від форм власності в межах наданих повноважень
Відповідальний виконавець (структурний підрозділ райдержадміністрації, апарату),
термін виконання

2.2. Про здійснення райдержадміністрацією державного контролю за виконанням делегованих органам місцевого самоврядування повноважень відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”:

сільські ради та їх виконавчі органи:
Назва питання (зміст заходу)
Відповідальний виконавець (структурний підрозділ райдержадміністрації, апарату),
термін виконання

3. Засідання консультативно-дорадчих органів райдержадміністрації
3.1. Орієнтовний перелік питань, що пропонуються для обговорення на засіданнях консультативно-дорадчих органів райдержадміністрації
(у тому числі для розгляду в порядку контролю):

Назва питання
(обґрунтування необхідності його розгляду)

Відповідальний виконавець (структурний підрозділ райдержадміністрації, апарату),
термін виконання
3.2. Перелік питань для обговорення на засіданнях колегій структурних підрозділів райдержадміністрації:

назва структурного підрозділу райдержадміністрації
назва питання

термін виконання

3.3. Засідання інших консультативно-дорадчих органів райдержадміністрації:
назва консультативно-дорадчого органу

Відповідальний виконавець (структурний підрозділ райдержадміністрації, апарату),
термін виконання

4. Наради, семінари, конференції, виставки, фестивалі, конкурси, акції та інші заходи

назва заходу
Відповідальний виконавець (структурний підрозділ райдержадміністрації, апарату),
термін виконання

5. Перелік законодавчих актів, актів Президента України та Кабінету Міністрів України, розпоряджень голови райдержадміністрації, що знаходяться на контролі і стали підставою для планування роботи райдержадміністрації на _______–________ 20__ року:
(місяці кварталу)

Конституція України

Кодекси України

Закони України

Укази Президента України

Постанови Кабінету Міністрів України

Розпорядження Кабінету Міністрів України
·
Розпорядження голови райдержадміністрації

6. Примірний перелік розпоряджень голови райдержадміністрації з терміном виконання у ______–______20__ року, що пропонується зняти з контролю: (місяці кварталу)

назва розпорядження

Відповідальний виконавець (структурний підрозділ райдержадміністрації, апарату),
термін виконання
7. Міжнародні, державні, професійні, релігійні свята та пам’ятні дати:

назва свята/пам’ятної дати
Дата

8. Ювілейні дати міст, районів, сіл, селищ, підприємств, установ та організацій:

Дата
Кількість років
Назва міста, району, села, селища, підприємства, установи, організації

9. Знаменні дати сіл, селищ, міст, районів, підприємств, установ та організацій:

Дата
Кількість років
Назва села, селища, міста, району, підприємства, установи, організації


Керівник апарату
райдержадміністрації __________ ________________
(підпис) (ініціали, прізвище)

Прізвище виконавця, номер телефону



Начальник відділу персоналу та
правового забезпечення
райдержадміністрації Ю.В.ВЕРЕТЕЛЬНИК


Додаток 2
до Регламенту Магдалинівської
районної державної адміністрації
Зразок
                                                            ЗАТВЕРДЖУЮ

                                                            Голова райдержадміністрації
                                  ___________ ________________
                                  (підпис) (ініціали, прізвище)

                                                            “____” ________________ 20____ р.


КАЛЕНДАРНИЙ ГРАФІК
заходів за участю керівництва райдержадміністрації у ____________ 20 _____ року
(назва місяця)

Дата
Назва заходу
(акт законодавства або райдержадміністрації,
на підставі якого проводиться захід)
Місце проведення, час
Порядок денний, тематика
Готують
Здійснюють заходи
Керівник апарату
райдержадміністрації ___________ _____________________
(підпис) (ініціали, прізвище)


Начальник відділу персоналу та
правового забезпечення
райдержадміністрації Ю.В.ВЕРЕТЕЛЬНИК



Додаток 3
до Регламенту Магдалинівської
районної державної адміністрації
Зразок
ПРОПОЗИЦІЇ
до плану заходів за участю голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації
та заступників голови райдержадміністрації

з “_____” по “_____” _____________ 20­____ року
Дата, час
Назва заходу
Місце проведення
Категорії учасників
Відповідальні та організатори

Керівник структурного
підрозділу райдержадміністрації
(її апарату) _______________ _______________________
(підпис) (ініціали та прізвище)

ПОГОДЖЕНО
Заступник голови
райдержадміністрації

______ _____________
(підпис) (ініціали, прізвище)

“____” ________ 20___ року

Начальник відділу персоналу та
правового забезпечення
райдержадміністрації Ю.В.ВЕРЕТЕЛЬНИК


Додаток 4
до Регламенту
Магдалинівської районної
державної адміністрації
Зразок
                              ЗАТВЕРДЖУЮ

                              Заступник голови
                              райдержадміністрації
                              ___________ ________________
                              (підпис) (ініціали, прізвище)


                              “___”_____________ 20____ р.


    ПЛАН РОБОТИ
    ____________________________________________
    (назва структурного підрозділу)
    Магдалинівської районної державної адміністрації
    на _____________________________
    (період, на який планується)


    Зміст заходу
    Обґрунтування необхідності здійснення заходу
    Термін виконання
    Відповідальні виконавці

    Начальник структурного
    підрозділу райдержадміністрації ___________ __________________
    (підпис) (ініціали та прізвище)

    “___”______________ 20­­­_____ р.


    Начальник відділу персоналу та
    правового забезпечення
    райдержадміністрації Ю.В.ВЕРЕТЕЛЬНИК


    Додаток 5
    до Регламенту
    Магдалинівської районної державної адміністрації

    ВИМОГИ
    щодо підготовки документів у Магдалинівській райдержадміністрації


    з/п
    Види
    документів
    Документ
    підписує
    Необхідні
    візи
    Термін візування
    (робочі дні)
    Примітка*
    1. Кореспонденція,
    яка направляється:
    Президентові України;
    Прем’єр-міністрові України;
    Віце-прем’єр-міністрам України;
    Голові Ради національної
    безпеки і оборони України;
    Голові Верховної Ради України;
    міністрам та керівникам центральних органів виконавчої влади;
    голові облдержадміністрації;
    голові обласної ради
    Голова райдержадміністрації, на період його відсутності – виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації На аркуші погодження:

    керівник апарату райдержадміністрації

    заступник голови
    райдержадміністрації
    (за розподілом функціональних повноважень)

    начальник відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації або у разі його відсутності – виконуючий обов’язки начальника персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації

    начальник відділу діловодства і контролю райдержадміністрації

    відповідальний виконавець – керівник структурного підрозділу

    безпосередній виконавець
    1 день


    1 день





    2 дні








    2 дні

    Виконавці несуть відповідальність за достовірність фактичної інформації у проектах документів (зміст інформації, викладений в документі, а також дати, номери, прізвища, назви установ, організацій тощо)

    Аркуш погодження розміщується на зворотному боці останнього аркуша
    другого примірника

    При візуванні документа:
    розшифровувати підпис – вказувати прізвище, ініціали тих, хто візує;
    у разі відсутності керівника структурного підрозділу,
    особа, яка його заміщує і
    візує документ, повинна вписати назву посади і розшифрувати підпис;
    проставляти дату візування;
    безпосередній виконавець вказує прізвище, ініціали
    та номер телефону

    Начальник відділу
    діловодства і контролю
    райдержадміністрації
    візує документ у разі,
    коли він контрольний

    До листів з однаковим текстом, які направляються кільком адресатам, складається один аркуш погодження із зазначенням адресатів
    2.




















    Кореспонденція,
    що направляється:
    до Адміністрації
    Президента України;
    до Кабінету Міністрів
    України;
    до Ради національної
    безпеки і оборони України;
    до Верховної Ради України,
    народним депутатам України;
    депутатам місцевих рад









    Голова райдержадміністрації, на період його відсутності – виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації, перший заступник голови райдержадміністрації На аркуші погодження:

    керівник апарату райдержадміністрації

    заступник голови
    райдержадміністрації
    (за розподілом функціональних повноважень), за необхідністю

    начальник відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації або у разі його відсутності – виконуючий
    обов’язки начальника відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації

    начальник відділу діловодства і контролю райдержадміністрації

    відповідальний виконавець –
    керівник структурного підрозділу

    безпосередній виконавець
    1 день


    1 день






    2 дні









    1 день

    Заступник голови райдержадміністрації (за розподілом функціональних повноважень)На аркуші погодження:

    керівник апарату райдержадміністрації

    начальник відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації або у разі його відсутності – виконуючий обов’язки начальника відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації

    відповідальний виконавець –
    керівник структурного підрозділу

    безпосередній виконавець
    1 день


    2 дні
    Керівник апарату райдержадміністрації
    На аркуші погодження:

    начальник відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації, у разі його відсутності – виконуючий обов’язки начальника відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації

    начальник відділу діловодства і контролю райдержадміністрації

    відповідальний виконавець – керівник структурного підрозділу

    безпосередній виконавець
    2 дні









    1 день
    3. Кореспонденція з кадрових питань та нагороджень, що направляється безпосередньо Президентові України, Прем’єр-міністрові України, до Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств, комітетів, інших центральних органів виконавчої влади, установ, організаційГолова райдержадміністрації, на період його відсутності – виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації На аркуші погодження:

    керівник апарату райдержадміністрації

    начальник відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації або у разі його відсутності – виконуючий обов’язки начальника відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації
    начальник відділу діловодства і контролю райдержадміністрації

    відповідальний виконавець – керівник структурного підрозділу

    безпосередній виконавець
    1 день


    2 дні








    2 дні
    4.



















    Кореспонденція,
    що направляється:
    прокуророві області та району;
    начальнику ГУ Національної поліції України в області та районі;
    начальнику УСБУ в області;
    головам судів загальної юрисдикції










    Голова райдержадміністрації, на період його відсутності – виконуючий обов’язки голови райдержадміністраціїНа аркуші погодження:

    керівник апарату райдержадміністрації

    заступник голови
    райдержадміністрації
    (за розподілом функціональних повноважень)

    начальник відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації або у разі його відсутності – виконуючий обов’язки начальника відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації

    начальник відділу діловодства і контролю райдержадміністрації

    відповідальний виконавець –
    керівник структурного підрозділу

    безпосередній виконавець
    1 день


    1 день





    2 дні









    2 дні
    Перший заступник голови райдержадміністрації,
    заступник голови райдержадміністрації (за розподілом функціональних повноважень)
    На аркуші погодження:

    керівник апарату райдержадміністрації

    начальник відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації або у разі його відсутності – виконуючий обов’язки начальника відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації

    відповідальний виконавець –
    керівник структурного підрозділу

    безпосередній виконавець
    1 день


    2 дні
    5.
    Листи-відповіді та ініціативні листи, що направляються до міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ, організаційПерший заступник голови райдержадміністрації,
    заступник голови райдержадміністрації (за розподілом функціональних повноважень)
    На аркуші погодження:

    керівник апарату райдержадміністрації
    начальник відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації, у разі його відсутності –виконуючий обов’язки начальника відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації

    відповідальний виконавець – керівник структурного підрозділу

    безпосередній виконавець
    1 день

    2 дні
    У разі необхідності, якщо питання стосується напряму діяльності іншого заступника голови райдержадміністрації, до аркуша погодження вносяться прізвище та ініціали заступника голови райдержадміністрації
    (за розподілом функціональних повноважень)
    Керівник апарату
    райдержадміністрації
    На аркуші погодження:

    начальник відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації, у разі його відсутності – виконуючий обов’язки начальника відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації

    начальник відділу діловодства і контролю райдержадміністрації

    відповідальний виконавець – керівник структурного підрозділу

    безпосередній виконавець
    2 дні









    1 день
    6.
    Листи-відповіді до міністерств, інших центральних органів виконавчої влади (окрім тих, що є відповідальними виконавцями у дорученнях Кабінету Міністрів України), департаментів, служб, управлінь та інших підрозділів центральних органів виконавчої влади.

    Відповіді на звернення підприємств, установ та організацій, у тому числі надіслані для виконання
    до райдержадміністрації
    від вищих органів виконавчої влади
    Керівник структурного підрозділу райдержадміністраціїНа другому примірнику:

    безпосередній виконавець
    Готуються на бланку відповідного
    структурного підрозділу
    7.
    Відповіді на звернення громадян, надіслані для виконання до райдержадміністраціїПерший
    заступник голови райдержадміністрації,
    заступник голови райдержадміністрації (за розподілом функціональних повноважень),
    керівник апарату райдержадміністрації
    На аркуші погодження:

    начальник відділу діловодства і контролю райдержадміністрації

    відповідальний виконавець –
    керівник структурного підрозділу
    безпосередній виконавець
    1 день
    До супроводжувального листа за підписом першого заступника, заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації додається відповідь на звернення, підготовлена структурним підрозділом райдержадміністрації на бланку відповідного структурного підрозділу та підписана керівником цього
    структурного підрозділу
    8.
    Розпорядження голови райдержадміністрації
    з основної діяльності
    Голова райдержадміністрації,
    на період його відсутності − виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації
    На аркуші погодження:

    керівник апарату райдержадміністрації

    перший заступник голови райдержадміністрації

    заступник голови райдержадміністрації
    (за розподілом функціональних повноважень)

    керівник структурного
    підрозділу – головний розробник

    начальник відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації або у разі його відсутності – виконуючий обов’язки начальника відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації (розпорядження голови райдержадміністрації, що затверджують програми, положення, порядки, стосуються передачі земельних ділянок у власність
    або у користування та потребують більш детального вивчення)

    начальник відділу діловодства і контролю райдержадміністрації

    спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції райдержадміністрації

    безпосередній виконавець

    Зовнішнє погодження
    проектів розпоряджень оформляється відповідним грифом, який ставиться нижче підпису на лицьовому боці останнього аркуша проекту розпорядження і включає в себе слово “ПОГОДЖЕНО”, найменування посади особи, з якою погоджується проект документа (включаючи найменування установи), особистий підпис, ініціали, прізвище та дату погодження.

    Якщо зміст документа стосується більше ніж трьох установ, складається окремий аркуш погодження, про що робиться відмітка у самому документі на місці грифу погодження
    1 день


    1 день


    1 день





    1 день



    3 дні








    Не більше
    5 днів









    1 день



    1 день






    3 дні



    Для розпоряджень голови райдержадміністрації, доручень голови та його заступників, наказів керівника апарату райдержадміністрації аркуш погодження розташовується на зворотному боці останнього аркуша проекту документа

    Додатки до розпоряджень підписуються головним розробником – начальником структурного підрозділу райдержадміністрації

    У лівому нижньому куті
    аркуша погодження розміщується відмітка про необхідність оприлюднення на веб-сайті райдержадміністрації відповідно до вимог Закону України “Про доступ до публічної інформації”







    Розпорядження підлягає
    (або не підлягає) оприлюдненню
    на веб-сайті райдержадміністрації
    ______________________
    (підпис, ініціали та прізвище відділ організаційної роботи райдержадміністрації)
    9.
    Розпорядження голови райдержадміністрації
    про прийняття, переведення, заохочення, надання допуску до державної таємниці, звільнення, сумісництво, тимчасове виконання обов’язків, надання відпусток щодо догляду за дитиною та відпусток без збереження заробітної плати, інші з кадрових питань
    Голова райдержадміністрації,
    на період його відсутності − виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації
    На аркуші погодження:

    керівник апарату райдержадміністрації

    перший заступник голови райдержадміністрації

    заступник голови райдержадміністрації
    (за розподілом функціональних повноважень)

    керівник структурного
    підрозділу, якого стосується питання, викладене у розпорядженні

    начальник відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації або у разі його відсутності – виконуючий обов’язки начальника відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації

    спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції райдержадміністрації

    начальник відділу діловодства і контролю райдержадміністрації

    безпосередній виконавець
    1 день


    1 день


    1 день





    1 день




    2 дні









    1 день




    2 дні
    Начальник відділу з фінансово-господарського забезпечення райдержадміністрації (у разі необхідності)

    Розпорядження голови райдержадміністрації про надання або скасування допуску до державної таємниці не візується начальником відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації
    10.
    Розпорядження голови райдержадміністрації
    про надання відпусток
    Голова райдержадміністрації,
    на період його відсутності − виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації
    На аркуші погодження:

    керівник апарату райдержадміністрації

    начальник відділу з фінансово-господарського забезпечення райдержадміністрації

    начальник відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації або у разі його відсутності – виконуючий обов’язки начальника відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації

    начальник відділу діловодства і контролю райдержадміністрації

    безпосередній виконавець
    1 день


    1 день




    2 дні









    1 день
    11.
    Розпорядження голови райдержадміністрації
    про накладення дисциплінарних стягнень, про відрядження голови, заступників голови, керівника апарату, з адміністративно-господарських питань
    Голова райдержадміністрації,
    на період його відсутності − виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації
    На аркуші погодження:

    керівник апарату райдержадміністрації

    перший заступник голови райдержадміністрації або заступник голови райдержадміністрації
    (за розподілом функціональних повноважень) за необхідністю

    начальник відділу з фінансово-господарського забезпечення райдержадміністрації

    начальник відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації або у разі його відсутності – виконуючий обов’язки начальника відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації

    начальник відділу діловодства і контролю райдержадміністрації

    керівник структурного
    підрозділу, якого стосується питання, викладене у розпорядженні

    безпосередній виконавець
    1 день


    1 день








    1 день




    2 дні









    2 дні



    1 день
    Підготовку розпорядження про відрядження керівництва райдержадміністрації здійснює працівник відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації

    Розпорядження голови райдержадміністрації візуються начальником відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації, крім адміністративно-господарських питань

    Розпорядження голови райдержадміністрації візуються начальником відділу з фінансово-господарського забезпечення райдержадміністрації, крім дисциплінарних стягнень
    12.
    Доручення голови райдержадміністраціїГолова райдержадміністраціїНа аркуші погодження:

    керівник апарату райдержадміністрації

    перший заступник голови райдержадміністрації

    заступник голови райдержадміністрації
    (за розподілом функціональних повноважень)

    керівник структурного підрозділу – головний розробник

    начальник відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації або у разі його відсутності – виконуючий обов’язки начальника відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації

    начальник відділу діловодства і контролю
    райдержадміністрації

    безпосередній виконавець
    1 день


    1 день


    1 день





    1 день



    2 дні









    1 день
    13.
    Доручення першого заступника голови райдержадміністраціїПерший заступник голови райдержадміністраціїНа аркуші погодження:

    керівник апарату райдержадміністрації

    заступник голови райдержадміністрації (за розподілом функціональних повноважень)

    начальник відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації або у разі його відсутності – виконуючий обов’язки начальника відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації

    начальник відділу діловодства і контролю райдержадміністрації

    керівник структурного підрозділу – головний розробник

    безпосередній виконавець
    1 день


    1 день




    2 дні









    1 день
    14.
    Доручення заступника голови райдержадміністраціїЗаступник голови райдержадміністрації На аркуші погодження:

    керівник апарату райдержадміністрації

    начальник відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації або у разі його відсутності – виконуючий обов’язки начальника відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації

    керівник структурного підрозділу – головний розробник

    безпосередній виконавець
    1 день


    2 дні
    15.
    Доручення
    керівника апарату райдержадміністрації
    Керівник апарату райдержадміністраціїНа аркуші погодження:

    начальник відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації або у разі його відсутності – виконуючий обов’язки начальника відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації

    керівник структурного підрозділу – головний розробник

    начальник відділу діловодства і контролю райдержадміністрації

    безпосередній виконавець
    2 дні









    1 день


    1 день
    16.
    Наказ керівника апарату райдержадміністрації Керівник апарату райдержадміністрації На аркуші погодження:

    керівник структурного підрозділу – головний розробник
    керівник структурного
    підрозділу, якого стосується питання, викладене у наказі

    начальник відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації або у разі його відсутності – виконуючий обов’язки начальника відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації

    начальник відділу діловодства і контролю райдержадміністрації

    безпосередній виконавець
    1 день


    1 день



    2 дні









    1 день
    У разі, коли наказ видається
    з питань відрядження та відпусток працівників райдержадміністрації, документ погоджується з начальником відділу з фінансово-господарського забезпечення райдержадміністрації

    Накази щодо відпусток працівників райдержадміністрації візуються начальником відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації
    17.
    Договори та угоди
    (додатки до договорів, додаткові угоди)
    Голова райдержадміністрації, у разі його відсутності –виконуючий обов’язки голови райдержадміністраціїАркуш погодження на звороті:

    заступник голови райдержадміністрації (за розподілом функціональних повноважень) у разі необхідності – для галузевих договорів (угод)

    керівник апарату райдержадміністрації

    начальник відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації або у разі його відсутності – виконуючий обов’язки начальника відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації

    начальник відділу діловодства і контролю райдержадміністрації

    керівник структурного
    підрозділу – розробник договору (угоди)

    безпосередній виконавець
    1 день






    1 день


    2 дні









    1 день
    18.
    Договори та угоди
    (додатки до договорів, додаткові угоди)
    Перший заступник голови райдержадміністраціїАркуш погодження
    на звороті:

    керівник апарату райдержадміністрації

    начальник відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації або у разі його відсутності – виконуючий обов’язки начальника відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації

    керівник структурного
    підрозділу – розробник договору (угоди)

    безпосередній виконавець
    1 день


    2 дні



    19.
    Договори та угоди
    (додатки до договорів, додаткові угоди)
    Керівник апарату райдержадміністрації Аркуш погодження
    на звороті:

    начальник відділу з фінансово-господарського забезпечення райдержадміністрації

    начальник відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації або у разі його відсутності – виконуючий обов’язки начальника відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації

    керівник структурного
    підрозділу – розробник договору (угоди)

    безпосередній виконавець
    1 день




    2 дні
    20.
    Договори та угоди
    (додатки до договорів, додаткові угоди)
    Заступник голови райдержадміністрації
    (за розподілом функціональних повноважень )
    На другому примірнику:

    керівник апарату райдержадміністрації

    начальник відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації або у разі його відсутності – виконуючий обов’язки начальника відділу персоналу та правового забезпечення райдержадміністрації

    керівник структурного
    підрозділу – розробник договору (угоди)

    безпосередній виконавець
    1 день


    2 дні

    Начальник відділу персоналу та
    правового забезпечення р
    райдержадміністрації Ю.В.ВЕРЕТЕЛЬНИК


    Додаток 6
    до Регламенту
    Магдалинівської районної державної адміністрації
    ПЕРЕЛІК
    консультативно-дорадчих органів райдержадміністрації
    _________________________________________________________________
    (назва структурного підрозділу райдержадміністрації, її апарату)

    № з/п
    Назва консультативних, дорадчих, інших допоміжних органів (рад, колегій,
    робочих груп тощо), служб та комісій
    Номер, дата документа про ствЗразокорення
    Номер, дата документа про оновлення
    Голова
    (ПІБ, посада)
    Секретар
    (ПІБ, посада)
    Періодичність проведення
    засідання
    Дата проведення останнього
    засідання
    Примітка
    Начальник структурного
    підрозділу райдержадміністрації ___________ __________________
    (її апарату) (підпис) (ініціали та прізвище)

    “___”______________ 20­­­_____ р.

    Начальник відділу персоналу та
    правового забезпечення
    райдержадміністрації Ю.В.ВЕРЕТЕЛЬНИК

    Про цей сайт | Запитання | Адміністратор