www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 23 січня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Мешканці Слобожанської громади матимуть сучасний спорткомплекс – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
У Слобожанському зводять сучасний спорткомплекс – найбільший в області. У будівлі – величезний спортзал – за олімпійськими стандартами, зали для силових видів спорту, тренажерка та фітнес-центр. У спорткомплексі тренуватимуться професіонали, а ще – працюватимуть дитячі секції і групи здоров’я. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«Сучасні умови для занять спортом повинні бути у мешканців кожного населеного пункту Дніпропетровщини. Таке завдання поставив Президент України Петро Порошенко. Щороку зводимо сучасні спорткомплекси, стадіони, футбольні поля по всій області. У Слобожанському будуємо величезний спортивний комплекс. Там будуть всі умови для професійного та масового спорту», зазначив Валентин Резніченко.

Зараз будівельники зводять критий спортзал за олімпійськими стандартами. Він буде універсальний – там гратимуть у футбол, баскетбол, волейбол, великий теніс та інші ігрові види спорту. Облаштують і глядацькі трибуни.

У триповерховій будівлі розташують й тренажерні зали, фітнес-центр, столи для настільного тенісу. Облаштують приміщення для силових видів спорту, а ще – масажні кабінети, кафе, сауну та роздягальні з душовими.

«Це буде багатоцільовий спорткомплекс. Тут тренуватимуться і спортсмени-професіонали, і працюватимуть дитячі секції та групи здоров’я, – розповів директор комунального закладу «Спорт для всіх» Слобожанської об’єднаної територіальної громади Володимир Дейнеко. – У нас в громаді дуже розвинуті футбол, волейбол, баскетбол, гирьовий спорт, пауерліфтинг. Є і жіночі, і чоловічі команди. У планах – зайнятися важкою атлетикою, спортивною гімнастикою, шахами та шашками. У новому спорткомплексі все це реалізуємо».

Загальна площа спорткомплексу – майже три тисячі квадратних метрів. Все будівництво – за енергозберігаючими технологіями. Утеплять покрівлю та стіни будівлі. Для опалення приміщень окремо зведуть котельню.

«Дуже вдячні обласній владі за підтримку – без цієї допомоги ми б не могли вийти на такий високий рівень, – підкреслив голова Слобожанської селищної ради Іван Камінський. – Спорткомплекс зможе задовольнити потреби всіх жителів громади, які ведуть активний спосіб життя».

Приміщення спорткомплексу зроблять зручним для людей з особливими потребами. Його облаштують пандусами та ліфтом. Завдяки цьому заняття спортом стануть доступними для всіх мешканців.

«Відкриття такого спорткомплексу – величезний крок для розвитку спорту в Слобожанській громаді, – зазначив тренер із баскетболу Микита Салабай. – Тут все відповідатиме євростандартам. Найголовніше – ми зможемо виховувати молодих спортсменів змалку, долучати дітей до професійних занять спортом, а не просто давати базові основи на рівні школи».

Наступного року збираються побудувати і басейн – 7 доріжок на 25 метрів. Окремо зведуть дитячий басейн.

Будівництво спорткомплексу планують завершити у 2018-му.
У Слобожанському зводять сучасний спорткомплекс –..


..із величезним спортзалом,..


..залами для силових видів спорту, тренажеркою та фітнес-центром


Також у планах – побудувати басейн


Володимир Дейнеко: «Це буде багатоцільовий спорткомплекс. Тут тренуватимуться і спортсмени-професіонали, і працюватимуть дитячі секції та групи здоров’я»


Покрівлю утеплюють за сучасними технологіями


Згодом утеплять і стіни


Підрядники вже провели комунікації


«Дуже вдячні обласній владі за підтримку – без цієї допомоги ми б не могли вийти на такий високий рівень», – Іван Камінський


Спортзал буде універсальний – там гратимуть у футбол, баскетбол, волейбол, великий теніс та інші ігрові види спорту


Спортивний комплекс буде доступний для всіх мешканців Слобожанського


«Відкриття такого спорткомплексу – величезний крок для розвитку спорту в Слобожанській громаді», – Микита Салабай


Територію планують озеленити й облаштувати зручними стоянками


Будівництво планують завершити наступного року
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATT7UVVD.jpg