www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 17 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
31 жовтня під головуванням Владислава Зражевського відбулось розширене засідання колегії Магдалинівської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа
31 жовтня під головуванням Владислава Зражевського відбулось розширене засідання колегії райдержадміністрації. Розглядались питання про виконання в районі заходів щодо захисту прав та законних інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, про роботу Магдалинівського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, про стан виконання бюджету Магдалинівського району за січень- вересень 2018 року, про готовність закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 років, про стан виконання заходів районної програми забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території Магдалинівського району на період до 2020 року за 9 місяців 2018 року.

Під час обговорення питань соціального захисту та роботи з неповнолітніми голова райдержадміністрації зробив зауваження медикам стосовно правильності заповнення дитячої документації, зокрема, висновків про стан здоров’я та розвиток дитини, окремим сільським головам щодо несвоєчасного реагування на проблеми неповнолітніх в сім’ях, які перебувають в складних життєвих обставинах. Обговорюючи питання бюджету він загострив увагу присутніх на факторах, які заважають формувати дохідну частину бюджету: не легалізовані робочі місця, несплата податків деякими суб’єктами господарювання, а це - гроші на ремонт доріг, автобусних зупинок, шкіл. В.Зражевський також зупинився на окремих питаннях, які потребують першочергового вирішення.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор