www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 12 грудня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
До районів області направили партію новеньких шкільних автобусів – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Біля ДніпроОДА – міні-виставка. У ряд вишукувалися 11 новеньких шкільних автобусів. Вони вирушать до віддалених сіл області, щоб забезпечити підвіз учнів до навчальних закладів. Ключі від транспорту урочисто вручили директорам шкіл дев’яти районів регіону. Машини придбали коштом обласного бюджету, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Усі діти мають навчатися в комфортних умовах, незалежно від того, де вони мешкають – у місті чи в селі. На доступі до якісної освіти наголошує Президент України Петро Порошенко. Цьогоріч модернізуємо в області 25 шкіл. Ще один крок до нової якості освіти – сучасні автобуси. За три останні роки шкільний автопарк поповнився 78 авто», – зазначив Валентин Резніченко.

Новенькі жовтогарячі автобуси «Ataman» українського виробництва. Вони тихі, комфортні та безпечні. Мають сучасну паливну систему, обмежувачі швидкості та додаткові люки. Автономне опалення дозволяє обігрівати салон незалежно від роботи двигуна. Всередині – «тривожні кнопки» виклику водія та гучний зв'язок.

Водій Володимир Шевцов призвичаюється до нового авто.

«Наскільки все-таки виріс сьогодні наш автопром! – поділився шофер. – Салон світлий і просторий. Понад 30 крісел розроблені під школярів: обладнані пасками безпеки та підлокітниками, під сидіннями – спеціальні корзинки для речей. Тепер головне завдання дітей – гарно вчитися і слухати водія під час поїздки».

Шкільні автобуси вирушать до Васильківського, Дніпровського, Петриківського, Петропавлівського, Томаківського, Юр’ївського, Криворізького, Нікопольського та П’ятихатського районів області.

Директори шкіл, яким передали ключі від автобусів, вдячні за подарунок.

«Сьогодні свято для всієї нашої громади. Дякуючи ДніпроОДА, отримали комфортабельний шкільний автобус. Тепер зможемо підвозити до школи 63 учня, їздити на змагання та екскурсії», – розказав директор Софіївської опорної школи Євген Ляховецький.

Перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман додав, що комфортний освітній простір – результат реформи децентралізації влади.

«Громади об’єднуються і створюють новітні умови для навчання дітей – ДніпроОДА підтримує їхню ініціативу. Сучасна освіта – це опорні школи, нова інфраструктура, якісні дороги, шкільні автобуси. Наша мета – створити європейські умови в кожній школі області, і по-перше, в сільській місцевості», – наголосив Олег Кужман.

Загалом в області 401 шкільний автобус, який підвозить більше 17 тисяч дітей та педагогів.


Ще 11 сучасних автобусів придбала ДніпроОДА для учнів сільських шкіл


Салон світлий та комфортний.


Сидіння обладнані пасками безпеки.


Кошик для речей учнів.


У салоні - додаткові люки.


Автобуси українського виробництва.


Для водія теж комфортні умови.


«Наскільки все-таки виріс сьогодні наш автопром! – поділився Володимир Шевцов. – Тепер головне завдання дітей – гарно вчитися і слухати водія під час поїздки».


Ключі від автобусів передали директорам шкіл 9-ти районів області.


«Сьогодні свято для всієї нашої громади. Дякуючи ДніпроОДА, отримали комфортабельний шкільний автобус. Тепер зможемо підвозити до школи 63 учня, їздити на змагання та екскурсії», – розказав Євген Ляховецький.


Усього в області 401 шкільний автобус.


Вони підвозять більше 17 тисяч дітей і педагогів.


«Громади об’єднуються і створюють новітні умови для навчання дітей – ДніпроОДА підтримує їхню ініціативу», – наголосив Олег Кужман.


За три останні роки ДніпроОДА придбала для шкіл області майже 80 автобусів.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTXX436.jpg