www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 20 жовтня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Дорогу до двох областей відремонтували в Павлограді – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Завершився капремонт павлоградської вулиці Успенська, якою можна дістатися в Донецьку та Харківську області. Вперше за кілька десятиліть дорогу розширили, уклали на ній новий асфальт та встановили бордюри. Наразі підрядники облаштовують світлодіодне вуличне освітлення, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.


«На Дніпропетровщині дорожники ремонтують комунальні шляхи і мають завершити роботи до холодів. Наша позиція принципова – ніякого ямкового ремонту, тільки капітальний. І це стосується як міст, так і сіл. До підрядників головна вимога – якість. Недоліки будуть ліквідовувати власним коштом», – наголосив Валентин Резніченко.

Вулиця Успенська в Павлограді в минулому носила ім’я Дзержинського. Зараз, разом із декомунізацією назви, відбулося і якісне оновлення дорожнього покриття.

«У місцевому бюджеті коштів на капремонт не вистачало, тому гроші виділили з обласного. Проект враховує все: заміну асфальту, монтаж ливньовок, бордюрів та освітлення. Цю дорогу так ґрунтовно не ремонтували жодного разу. Сподіваємося, вона прослужить довго», – зазначив мер Павлограда Анатолій Вершина.

Ремонт Успенської дозволить розвантажити центр міста від фур, додав він.

Городяни, які вже звикли бачити Успенську в ямах, не вірять своїм очам.

«Раніше машини не їздили, а «стрибали» по вибоїнах. Коли на вулицю виїхала дорожня техніка, думала, як завжди, тільки ями залатають. А її он як відремонтували – не впізнати. Дивишся й радієш», – розказала жителька Успенської Віра Бакурець.

«Цієї вулицею практично ніхто не їздив, весь час об’їжджали. Тепер навпаки – всі сюди», – посміхається водій Андрій Барвинський.

Загалом в області команда ДніпроОДА за два останні роки відновила більше 300 комунальних автошляхів.

«Мешканці кожного населеного пункту мають їздити дорогами європейської якості – таку задачу ставить Президент України Петро Порошенко. Тому щорічно ми капітально ремонтуємо майже 160 шляхів комунального значення. Причому таких, що не бачили якісного покриття по 20-30 років», – зауважив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

Додаткові кошти на відновлення інфраструктури з’явилися в бюджетах різних рівнів завдяки децентралізації влади, підкреслив він.


Вулиця Успенська в Павлограді з новим асфальтом.


«У місцевому бюджеті коштів на капремонт не вистачало, тому гроші виділили з обласного. Цю дорогу так ґрунтовно не ремонтували жодного разу», – зазначив Анатолій Вершина.


Дорогу розширили.


«Цієї вулицею практично ніхто не їздив, весь час об’їжджали. Тепер навпаки – всі сюди», – каже Андрій Барвинський.


Облаштували бордюри.


«Коли на вулицю виїхала дорожня техніка, думала, як завжди, тільки ями залатають. А її он як відремонтували – не впізнати. Дивишся й радієш», – розказала Віра Бакурець.


За два останні роки команда ДніпроОДА капітально відремонтувала більше 300 комунальних доріг області.


«Мешканці кожного населеного пункту мають їздити дорогами європейської якості. Щорічно ми капітально ремонтуємо майже 160 шляхів комунального значення», – зауважив Юрій Голик.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTWWNK8.jpg