www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 25 травня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Привітання голови райдержадміністрації Дениса ГАЛУШКИ з нагоди Дня матері
Версія для друку Написати листаДОРОГІ МАТЕРІ!
Щиро вітаю Вас з радісним святом – Днем матері!
Це свято повернулося до нас із забуття, щоб відновити давню традицію вшанування Матері-жінки, Матері-Богородиці та Матері-України як триєдиного символу безмежної віри, надії та любові.

Немає в цілому світі святішої і кращої «професії», ніж материнство. Саме у сім’ї, завдяки материнському вихованню зберігаються і примножуються родинні звичаї та традиції, формується атмосфера високої духовності та моральності, патріотизму та любові до рідного краю. І попри свої щоденні турботи та обов’язки, жінки-матері успішно реалізують себе в усіх сферах життя, працюючи, як і виховуючи дітей, з повною віддачею. Серед них є суспільні діячі і керівники великих підприємств та організацій, вчителі і лікарі, спортсмени і правоохоронці, діячі культури і службовці.
Сьогодні ми вшановуємо світлу пам’ять і тих матерів, що відійшли у вічність, щоб завжди жити у серцях своїх дітей та своєю тихою молитвою провадити їх житейськими дорогами.
Сьогодні ми схиляємо свої голови перед Матір’ю-берегинею національних і людських ідеалів, найсвятішою людиною на землі.
Пам’ятаймо про наш великий борг перед матерями. Завжди бережімо цих найдорожчих людей і віддаваймо їм хоч б часточку тієї уваги, турботи, любові, яку вони дарують нам.
Пам’ятаймо і про тих матерів, які витримали тягар війни і невтомною працею наближали перемогу…
Звеличуймо безсмертний подвиг жінки-матері, святу і безкорисливу материнську любов, натруджені руки. На мудрості, материнській силі тримається сім’я, родина, вся наша рідна Україна, яка для кожного з нас є спільною матір’ю.
Нехай Господь дарує здоров’я, радість і гордість за дітей і онуків! Хай мир, тепло і затишок панують у Ваших родинах. Довгих і щасливих Вам років життя, дорогі Матері!

З повагою,
Голова Магдалинівської
райдержадміністрації Денис ГАЛУШКА
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор