Магдалинівський район
www.magd-rn.dp.gov.ua


Цьогоріч власниками житла вже стали 27 родин загиблих та важкопоранених АТОвців з Дніпропетровщини. Ще 15 – обирають квартири. Кошти на придбання житла області виділила держава. Загалом – майже 30 мільйонів гривень. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Цьогоріч власниками житла стануть 42 родини загиблих та важкопоранених бійців АТО. 27 вже справили новосілля, решта ще обирає квартири, - розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. – З 2015 року на Дніпропетровщині ключі від власного житла вручили більш ніж 200 сім’ям АТОвців».

Власну квартиру вже придбала сім’я Помазан. Інна Помазан розповідає: обирали житло довго, покупкою задоволені.

«Наша сім’я із селища Павлівка, квартиру придбали в Дніпрі. Покупкою дуже задоволені: двокімнатна квартира, доглянутий будинок, 5-й поверх – не високо й не низько, поряд – зупинка транспорту, - поділилася дружина загиблого АТОвця Інна Помазан. - Планую, що вже скоро в новій квартирі житиме дочка. Цьогоріч Тоня закінчує школу, вступати у виш поїде до обласного центру».

Компенсацію на придбання квартир отримують ті, хто втратив на війні близьку людину або зазнав важких поранень та має статус інваліда І чи ІІ групи. Родини самі обирають житло, яке хочуть придбати. Держава оплачує покупку. Суму, яку виділяють кожній сім’ї, визначають індивідуально. Її вираховують за спеціальною формулою, визначеною Кабміном.


27 сімей АТОвців з Дніпропетровщини вже стали власниками квартирFile Attachment Icon
ATT7QMT2.jpg