www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 24 жовтня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
За євростандартами ремонтують дороги в Покрові – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
У Покрові Дніпропетровської області вперше за кілька десятиліть капітально ремонтують дороги. Як повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, у планах обласної влади – до кінця року загалом оновити 160 автошляхів регіону.


«ДніпроОДА другий рік поспіль ремонтує дороги регіону. Понад 300 автошляхів уже відновлені, в планах на 2017 рік – ще 160. Акцент робимо на капітальному ремонті», – наголосив Валентин Резніченко.

Зокрема, вулиця Чехова в Покрові не бачила капітального ремонту майже 30 років. При тому, що йдеться про дорогу, по якій щодобово проїздить більше тисячі машин.

«Їжджу цією дорогою багато років. Раніше вона була розбитою та вузькою. Тепер – набагато краще. Можна працювати», – розповів водій Володимир Вербенець.

Роботи на Чехова розпочалися у квітні 2017-го. Дорожнє полотно повністю замінили, нині облаштовують пішохідну зону. Ремонт планують завершити до початку серпня.

З травня працює техніка також на вулиці Лізи Чайкіної в Покрові – її не ремонтували з часу будівництва місцевого житлового масиву у 80-х роках.

Дорогу вже розширили і проклали перші квадратні метри свіжого асфальту. Вздовж шляху замінять вуличне освітлення, облаштують шість автобусних зупинок, змонтують нову ливневу систему.

«Вулиця рясніла ямами, тротуарів не було. Онуку відвести до дитсадка – ціла мука. Тепер все гарно, ми задоволені. Ходити приємно», – поділилася враженнями місцева мешканка Ірина Ключникова.

На пішохідних доріжках підрядники знімають старе покриття, натомість укладають сучасну тротуарну плитку. Здати об’єкт в експлуатацію мають до кінця липня.

«Такого масштабного ремонту доріг у Покрові не бачив давно, – не приховує радості місцевий мешканець Анатолій Швець. – Дехто вважав, що в міста немає майбутнього. Тепер розуміють - помилялися. Це козацьке велике місто, яке дивиться в бік Європи».

«Усі роботи – коштом обласного бюджету, – зазначив міський голова Покрова Олександр Шаповал. – Від імені мешканців міста дякую ДніпроОДА. Команда Валентина Резніченка завжди з розумінням ставиться до наших проблем - разом їх обговорюємо та знаходимо компроміс».

Зараз дорожники працюють на дорогах Кривого Рогу, Покрова, Тернівки, Павлограду, Синельникового, а також у Васильківському, Магдалинівському, Нікопольському та Солонянському районах.


Ремонт вулиці Чехова.


Дорожнє полотно оновили.


Тепер облаштовуть пішохідну зону


Pемонт вулиці Лізи Чайкіної


Перші квадратні метри свіжого асфальту.


Працює техніка.


Облаштовують пішохідні доріжки.


Нова плитка – замість старого асфальту


Будуть нові зупинки...


та ливнева система.


Роботи мають заверишити до кінця липня.


У 2017-му в області капітально відремонтують 160 доріг
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
10.Нова плитка – замість старого асфальту.jpg