www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 27 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Оновлені дороги, дитсадки та лікарні: Валентин Резніченко відзвітував про досягнення 2017 року
Версія для друку Написати листа
Будівництво соціального житла та дитсадків, капітальний ремонт доріг, навчальних та медичних закладів, екологічні проекти. У 2017-му на Дніпропетровщині звели та реконструювали близько 200 соціальних об’єктів. Усі роботи – з використанням енергозберігаючих технологій. Загалом на розвиток області витратили 1,5 млрд грн. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко під час публічного звіту за 2017 рік.

«Дніпропетровщина – серед лідерів України за темпами розвитку. Це стало можливим завдяки реформі децентралізації, ініційованій Президентом України Петром Порошенком. 2017-й став роком масштабного будівництва. Зроблено багато, та у планах – ще більше. Пишаюся людьми, з якими я працюю. Це, дійсно, команда професіоналів. Ми все обговорюємо разом, робимо роботу над помилками та не зупиняємося на досягнутому», – розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

У 2017 році в області привели до ладу понад 160 комунальних автошляхів. Дороги ремонтували комплексно — від укладання асфальту та укріплення узбіч до розмітки й освітлення.

«Поза увагою не лишилися навіть найменші населені пункти. У багатьох із них дороги не ремонтувалися жодного разу за останні півстоліття!» – зазначив Валентин Резніченко.

Вперше за роки незалежності України оновлювали й траси державного значення – Решетилівську, Запорізьку, Донецьку та Криворізьку. Загалом відремонтували майже 67,5 км автомагістралей.

У 9 районах області звели й реконструювали 11 водогонів – забезпечили питною водою 20 тисяч людей.

Реконструювали 3 будинки під соціальне житло – у Васильківці, Покровському та Петропавлівці. Ключі від квартир отримали 54 родини.

Для найменших мешканців області створили 1,5 тис додаткових місць у дитсадках. Капітально відремонтували 13 дошкільних закладів. Розпочали будівництво ще чотирьох нових дитячих закладів – у Підгородному, Обухівці, Іларіоновому, Кам’янському. Кожен розрахований на 115 малюків.

По всій Дніпропетровщині відремонтували 25 шкіл. Оновили й Петриківську школу – в ній відкрили першу в Україні ресурсну кімнату для розвитку особливих дітей. Тепер в області вже 18 таких спеціалізованих класів і 51 медіатека. Наприкінці 2017-го запрацював і перший в Україні Інклюзивно-ресурсний центр – на базі Солонянської опорної школи. Нині там понад 80 вихованців.

Приводили до ладу і лікарні. За рік відремонтували 11 медзакладів. Реконструювали дитячу обласну поліклініку, педіатрію лікарні ім. Руднєва. Заклади області отримали сучасне медобладнання – ангіографи, томографи, апарати штучної вентиляції легенів.

«Усі ремонти шкіл, лікарень, дитсадків проводять із використанням енергозберігаючих технологій. Нові об’єкти соціальної інфраструктури від самого початку проектуємо максимально енергоефективними», – додав очільник області.

Область поступово переходить на альтернативні джерела опалення. У 2017-му на тверде паливо перевели близько 30 котелень в дитсадках, школах та медзакладах.

У 9 районах області розчищали та зариблювали річки, ліквідовували підтоплення. Загалом реалізували більше 20 екологічних проектів.

Особлива увага – проектам для АТОвців та молоді. Для адаптації бійців у мирному житті організовували освітні курси, реабілітацію та оздоровлення – реалізували близько 30 проектів. Для старшокласників розпочали патріотичні екскурсії «Шляхами героїв» – їх вже відвідали майже 6 тисяч школярів. Загалом втілили близько 20 молодіжних проектів.

«Попереду ще багато роботи. У планах – сотні проектів, які обов’язково реалізуємо, – підкреслив Валентин Резніченко. – Цьогоріч на розвиток регіону виділили в 1,5 рази більше коштів – 2,2 млрд грн. А це – нові дороги, дитсадки, школи, лікарні, чисті річки та комфорт мешканців області».
 


Нове життя – дорогам,


… лікарням,


… школам


Екопроекти,


… інклюзивна освіта


Вода – у домівки селян


Публічний звіт за 2017-й –


… від голови ДніпроОДА Валентина Резніченка


Запитання від громадськості – про зроблене та плани на майбутнє


Про децентралізацію,


… ремонт трас,


… розчистку річок


Запитання від журналістів


2017-й став для Дніпропетровщини роком масштабного будівництва


Далі буде
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATT4EZCC.jpg