www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 13 листопада 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Опорну школу в Солоному вперше за 40 років капітально відремонтують – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Школу селища Солоне капітально відремонтують та облаштують там ресурсну кімнату для дітей з особливими потребами. У планах – за найближчі три роки оновити та реконструювати всі опорні школи області, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.


«Діти Дніпропетровщини, як і всієї України, мають рости та навчатися в комфортних умовах. Це завдання, яке поставив перед нами Президент України Петро Порошенко. Саме тому ми приводимо до ладу дитсадки та школи, які десятки років не бачили не те що капітального, а й косметичного ремонту. Цього року плануємо реконструювати 25 шкіл області», - розповів Валентин Резніченко.

Статус опорної школа в Солоному отримала минулого року. Туди їздять навчатися діти з восьми навколишніх сіл: 140 учнів підвозять трьома шкільними автобусами.

Капітальний ремонт закладу стартував на початку червня. У школі утеплюють фасад та дах, ставлять нові пластикові вікна, замінюють систему опалення та облаштовують внутрішні приміщення, приводять до ладу пришкільну територію.

У навчальному закладі будуть нові парти, дошки, також там облаштують ресурсну кімнату для інклюзивної освіти та лінгафонний кабінет.

«Цього року за підтримки обласної влади та команди губернатора нарешті отримали кошти на ремонт. Після нього в школі буде набагато краще, комфортабельніше, майже вполовину зменшиться використання енергоресурсів, а новий яскравий фасад подарує дітям гарний настрій. Також у нас відкриється ресурсна кімната для інклюзивної освіти, де з особливими дітьми будуть займатися психологи й корекційні педагоги», - зауважив директор Солонянської опорної школи Володимир Бондар.

Школа № 1 в Солоному цього року святкує сорокаріччя. За цей час вона жодного разу не бачила капітального ремонту. Тепер школа змінюється просто «на очах», радіє її випускник, батько нинішньої учениці Вадим Мельниченко.

«Відбуваються зміни на краще. В мене тут навчається донька, в майбутньому буде навчатися син. Тепер нашим дітям тут стане тепліше, зручніше і краще… Є надія на майбутнє», - розповів Вадим Мельниченко.

Ремонтні роботи наразі ведуться також у школах Петриківського, Межівського, Царичанського та Юр'ївського районів.

«Команда Валентина Резніченка робить акцент на ремонті опорних шкіл. Цього року ми приводимо до ладу п’ять таких закладів у різних районах. Солонянська школа стане окрасою місцевої об’єднаної територіальної громади і нічим не буде відрізнятися від міських, діти зможуть отримувати там якісні знання у комфортних умовах», - розповів перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман.

Основні ремонтні роботи в Солонянській опорній школі планують завершити цього року, частину внутрішніх – в 2018-му.


Опорній школі в Солоному цього року - 40. Тепер тут капремонт;


Тут утеплюють фасад...


...ремонтують дах...


...міняють вікна та оновлюють систему опалення


"У школі майже вполовину зменшиться використання енергоресурсів", - Володимир Бондар


Оновлюють і пришкільну територію


"Тепер нашим дітям тут стане тепліше, зручніше і краще… Є надія на майбутнє", - Вадим Мельниченко


За деякий час школу буде не впізнати


"Солонянська школа стане окрасою місцевої об’єднаної територіальної громади і нічим не буде відрізнятися від міських, діти зможуть отримувати там якісні знання у комфортних умовах", - Олег Кужман


Основні ремонтні роботи планують завершити цього року.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTBGZH7.jpg