Магдалинівський район
www.magd-rn.dp.gov.ua


З настанням теплої погоди, громадяни масового почали прибирати свої подвір’я, спалювати сухе сміття, траву чим наносять шкоду собі та навколишньому середовищу. Щоб нагадати та попередити жителів району, співробітники служби «101» продовжують відпрацьовувати житловий сектор.
Так 04 квітня співробітники Магдалинівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичне відпрацювання житлового сектору Магдалинівського району.
Спілкуючись з жителями рятувальники нагадували, щоб були вкрай обережними під час спалювання сміття та сухого листя, не спалюйте його у вітряну погоду, та поблизу своїх будівель та споруд, не залишайте вогнище без нагляду. Будьте обережні під час користування електричними та газовими приладами – наголошували рятувальники. Не забувайте про безпеку під час відпочинку на лоні природи.
Пам’ятайте! При пожежі телефонуйте до служби порятунку за номером «101» з будь якого телефону, чітко назвіть свою адресу, номер телефону та що горить.