Магдалинівський район
www.magd-rn.dp.gov.ua


Дніпро-Київ-Вільнюс. Двоє бійців із Дніпропетровщини вилетіли на реабілітацію до Литви. У медичному центрі курорту Друскінінкай хлопці поправлять здоров’я, відновлять психічний стан та відпочинуть емоційно. З початку АТО у балтійській країні вже побували 126 захисників із Дніпропетровської області.


«Третій рік поспіль Литва приймає на реабілітацію українських бійців. За цей час відновили здоров’я 126 АТОвців із Дніпропетровщини, – зазначив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. – Сьогодні повертаються після реабілітації четверо демобілізованих, двоє – вирушають до європейського курорту. Усе це безкоштовно».

Летить до Литви на реабілітацію 39-річний Олексій Сокіл. Він отримав поранення влітку 2016-го під Мар’їнкою. Куля пройшла навиліт, ледве не зачепивши серце. Бійця рятували медики Курахового, Дніпра та Одеси. Лікування триває.

«Я дуже радий, що лечу до Литви. Настрій піднесений. Позитивні емоції теж лікують, – посміхається Олексій Сокіл. – У мене є можливість висловити подяку литовцям за підтримку України. Хочу потиснути руку тим, хто приїздив на Донбас знімати репортажі, робити фото, писати книжки, аби розказати про це в Європі».

Реабілітацію у Литві проходять бійці, які отримали важкі поранення в зоні АТО. Протягом місяця вони відновлюють здоров’я у військовому шпиталі міста Друскінінкай. Цей литовський курорт спеціалізується на лікуванні травм опорно-рухового апарату, славиться цілющими грязями, мінеральними водами та природою.

«Це єдиний військовий реабілітаційний центр в республіці, де відновлюють верхні та нижні кінцівки. Він належить до Міністерства оборони Литви. Тривалість реабілітаційного курсу – в залежності від складності поранень, – розказала помічник Почесного консула Литовської Республіки у Дніпрі Ганна Подлєсна. – Програма підтримки поранених українських військових діятиме й надалі. Фінансування – за литовською стороною».

Реабілітація бійців АТО у Литві – результат співпраці комади Валентина Резніченка з Почесним консульством Литовської Республіки у Дніпрі.


Ще двоє АТОвців вирушили на реабілітацію до Литви.


Маршрут – Дніпро-Київ-Вільнюс. Уже сьогодні ввечері хлопці дістануться реабілітаційного центру на курорті Друскінінкай.


«Я дуже радий, що лечу до Литви. Настрій піднесений. Позитивні емоції теж лікують», – посміхається АТОвець Олексій Сокіл.


З початку АТО у Литві вже побували 126 захисників із Дніпропетровщини.


«Програма підтримки поранених українських військових діятиме й надалі. Фінансування – за литовською стороною», – розказала Ганна Подлєсна.


File Attachment Icon
6.jpg