www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 19 грудня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Щаслива і забезпечена родина є додатковим стимулом для зразкового несення військової служби - Президент вручив військовослужбовцям Держспецслужби транспорту ключі від квартир
Версія для друку Написати листа
У ході робочої поїздки до Дніпропетровської області Президент Петро Порошенко відвідав 19-й окремий мостовий загін 26-го об’єднаного загону Державної спеціальної служби транспорту. Глава держави вручив військовослужбовцям сертифікати та ключі від квартир.

Під час спілкування з бійцями та членами їх сімей Петро Порошенко зазначив, що не міг не скористатися нагодою відвідати частину і поспілкуватися з військовослужбовцями та подякувати за службу.

«Дехто думає, що військовослужбовці Державної спеціальної служби транспорту не беруть участь у бойових діях. Це не правда. Достатньо підійти до цього стенду і подивитися скільки об’єктів інфраструктури відновлено або побудовано з нуля вашими військовослужбовцями, в тому числі між першою і другою лінією, тобто на лінії оборони. З ризиком для життя. Там, де ніхто, жоден будівельник туди не поїде», - наголосив Глава держави.

«Військовослужбовці ДССТ сумлінно виконують завдання як у пунктах постійної дислокації, так і у зоні проведення АТО. Статус учасника бойових дій отримали більше 2 тисяч військовослужбовців ДССТ. Вони пройшли через горнило війни і інженерно-саперні підрозділи виявили і знешкодили близько 5 тисяч вибухонебезпечних предметів на об’єктах транспортної інфраструктури», - констатував Петро Порошенко.

Держспецслужба активно залучалася і до інженерного обладнання смуг оборони наших військ на території Донецької і Луганської областей – лише протягом 2016 року було споруджено опорні пункти і позиції підрозділів ЗСУ в районі Старогнатівки, Гранітного, Рибацького та багатьох інших, кілька тижнів тому був завершений ремонт мосту через річку Сіверський Донець, який з’єднує Лисичанськ і Рубіжне.

«Ми відбудовуємо Донбас, ми відновлюємо інфраструктуру, ми повертаємо звільнену землю до нормального життя», - наголосив Президент.

Глава держави відзначив, що військовослужбовці ДССТ демонструють високий професіоналізм та високий рівень служби, мужність та патріотизм, вірність військовому обов’язку, а тому, «Той, хто присвятив своє життя захисту Батьківщини, повинен мати гідне грошове забезпечення і достойні соціально-побутові умови, переконаний він.

Президент нагадав, що це вже не перший будинок, який збудовано для військових ДССТ – вже заселено один з будинків у цій же частині, ще один зведено у Чернігові. Він наголосив, що разом з відновленням армії держава почала системну роботу із забезпечення житлом військовослужбовців. «Якщо говорити цифрами, то лише за останні три роки ми зробили, щоб Збройні Сили України отримали більше двох з половиною тисяч квартир. Інші силові підрозділи, Національна гвардія, Служба безпеки, прикордонники, Спеціальна служба транспорту – отримали ще більше 2,5 тисяч. П’ять тисяч квартир – це є той символ турботи про українського воїна, який демонструє держава, Президент, Прем’єр, Уряд і Верховна Рада», - підкреслив Петро Порошенко.

Президент наголосив, що ставить завдання збільшити темпи будівництва житла військових, адже його чекають сотні сімей. «Щаслива і забезпечена родина є додатковим стимулом для зразкового несення військової служби», - додав він.

Старший інженер будівельно-відновлювальної частини управління 26 об’єднаного загону Державної спеціальної служби транспорту майор Аркадій Тищук запросив Петра Порошенка до свого помешкання в новобудові. Подружжя Аркадія та Інни Тищуків виховує двох синів - 5-річного Владислава та 3-річного Тимофія. Родина чекала на житло 12 років. Під час спілкування майор розповів Главі держави, що з 2015 року виконує завдання в зоні АТО, зокрема в містах Курахове та Волноваха Донецької області; в м. Рубіжне Луганської області. На згадку про зустріч Глава держави зробив подарунок дітлахам.

Новозбудований 32-х квартирний житловий будинок 19-го окремого мостового загону 26-го об’єднаного загону Державної спеціальної служби транспорту зведений на виконання програми Президента України із забезпечення житлом військовослужбовців та членів їх сімей. Замовником та генпідрядником будівництва виступив 19-й окремий мостовий загін, головний розпорядник коштів – Міністерство інфраструктури України. Генеральний проектувальник – Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. академіка Лазаряна. Технічний нагляд – ТОВ «Геопроектінвест».

Квартири у будинку отримають 32 родини військовослужбовців Державної спеціальної служби транспорту, з них – 27 учасники АТО. Будинок побудований протягом 2017 року.


Щаслива і забезпечена родина є додатковим стимулом для зразкового несення військової служби
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор