www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 25 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Розширене засідання Магдалинівської районної призовної комісії
Версія для друку Написати листа
В Магдалинівській райдержадміністрації 17 жовтня 2018 року відбулось розширене засідання районної призовної комісії за участю голови райдержадміністрації Зражевського Владислава Івановича, заступника голови райдержадміністрації, голови призовної комісії Колісник Олександри Олексіївни, голови районної ради Дробітька Володимира Анатолійовича, селищного та сільських голів, спеціалістів з військового обліку сільських рад з чергою денною: «Про хід осіннього призову на строкову військову службу».

Військовий комісар районного військового комісаріату капітан Ріпа Сергій Григорович детально зупинився на питаннях осіннього призову на строкову службу до лав Збройних Сил України на виконання Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу». Голова райдержадміністрації Зражевський В.І. та голова районної ради Дробітько В.А. акцентували у виступах на актуальності даного питання, та необхідності якісного виконання поставлених перед сільськими та селищними радами планових завдань з призову.
Сільським та селищному головам рекомендовано посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед молоді району щодо виконання конституційного обов'язку громадян в частині захисту країни та популяризації служби у Збройних Силах України, покращити роботу з упорядкуванням військового обліку юнаків призовного віку та налагодити взаємодію з відділенням комплектування військового комісаріату.
Ухвалили: Сільським, селищному головам, до 31.10.2018року, провести уточнення списків призовників та забезпечити їх явку для проходження призовної медичної комісії.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор