www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 грудня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Синельниківський навчально-виховний комплекс реконструюють вперше за 30 років – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
У Синельниковому капітально ремонтують навчально-виховний комплекс №7. Будівлю осучаснюють від покрівлі до ґанків. Різнокольоровий утеплений фасад, оновлені актова та спортивна зали, класи і коридори. Реконструюють і спортивний блок – там розташують філію місцевої ДЮСШ. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Приводимо до ладу всі опорні та основні школи в області – таке завдання поставив Президент України Петро Порошенко. Осучаснюємо й Синельниківський навчально-виховний комплекс. Будівлі майже 30 років, її жодного разу не реконструювали. Після капремонту школярі матимуть комфортні умови для навчання та занять спортом», – зазначив Валентин Резніченко.

Будівлю школи звели ще за радянських часів – за «кримським проектом». Зовнішні стіни були занадто тонкі й легко втрачали тепло. Тому капремонт розпочали з термомодернізації. Нова утеплена покрівля, сучасні вікна та яскравий енергоефективний фасад – навіть поки що не завершений – вже добре зберігають тепло.

«Ми всі – і учні, і вчителі, і батьки – дуже радіємо змінам, які відбуваються в нашому закладі. Вдячні губернаторові – без його підтримки ми б ще довго чекали цього капремонту, – розповіла директор НВК Галина Сіроух. – Раніше я й не вірила, що в нас буде тепло відразу після осучаснення покрівлі, вікон та фасаду. Але тепер бачу – новітні технології таки працюють».

Фасад будівлі з боку внутрішнього подвір’я – вже новий, різнокольоровий. Замість старого асфальту там поклали сучасну тротуарну плитку. Зараз підрядники осучаснюють зовнішні стіни. Приводять до ладу і ґанки – їх облаштують пандусами.

На другому та третьому поверхах тривають оздоблювальні роботи. Стіни та двері у класах будуть різнокольоровими.

На фініші – осучаснення актової зали. Височенна акустична стеля, що поглинає відлуння, великі вікна, світлі стіни, сучасне енергозберігаюче освітлення – у такому комфортному приміщенні відтепер проходитимуть шкільні вечори та свята.

В оновленій після ремонту спортивній залі вже проходять уроки фізкультури та тренування з футболу й волейболу. Там також все нове – вікна, двері, освітлення. Замість старої обдертої дерев’яної підлоги – сучасний спортивний лінолеум.

«Нам всім тепер дуже подобаються уроки фізкультури – тут стало так світло й затишно, – поділилася 9-класниця Маргарита Фещенко. – А грати у волейбол – взагалі класно. М’яч сильно підскакує – супер!».

Нині у розпалі – капремонт спортивного блоку навчально-виховного комплексу. Там оновлюють спортзал, роблять тренерські кімнати, роздягальні та душові. А ще – облаштовують спортивну залу з м’якою підлогою.

«Очікуємо завершення реконструкції із нетерпінням, – сказав учитель фізкультури Володимир Ходаковський. – Нарешті зможемо займатися гімнастикою – нова підлога буде спеціально пристосована для цього, та й молодшим школярам там зручніше буде».

Після капремонту в навчально-виховному комплексі відкриють філію Синельниківської ДЮСШ. Бажаючих займатися футболом і легкою атлетикою з кожним роком все більше, а старе приміщення не розраховане на таку кількість вихованців.

Наступного року в навчально-виховному комплексі планують осучаснити шкільний стадіон – там облаштують футбольне поле, бігові доріжки, ворк-аут зону. Зроблять і глядацькі трибуни.

Всі роботи підрядники завершать у 2018-му.

Загалом цьогоріч обласним коштом реконструюють 25 шкіл Дніпропетровщини.
У Синельниковому вперше капітально ремонтують навчально-виховний комплекс №7


Будівлю осучаснюють від покрівлі..


..до ганків


Фасад будівлі з боку внутрішнього подвір’я – вже новий, різнокольоровий


Замість старого асфальту там поклали сучасну тротуарну плитку


Зараз підрядники осучаснюють зовнішні стіни


Нова утеплена покрівля,..


..сучасні вікна та яскравий енергоефективний фасад – навіть поки що не завершений – вже добре зберігають тепло


Галина Сіроух: «Ми всі – і учні, і вчителі, і батьки – дуже радіємо змінам, які відбуваються в нашому закладі. Вдячні губернаторові – без його підтримки ми б ще довго чекали цього капремонту»


В оновленій актовій залі – височенна акустична стеля, великі вікна, світлі стіни, сучасне енергозберігаюче освітлення


У такому комфортному приміщенні відтепер проходитимуть шкільні вечори та свята


В осучасненій спортивній залі все нове – вікна, двері, освітлення, підлога


Там вже проходять уроки фізкультури та тренування з футболу й волейболу


Підлогу в спортзалі вкрили спеціальним неслизьким лінолеумом


«Нам всім тепер дуже подобаються уроки фізкультури – тут стало так світло й затишно», –Маргарита Фещенко


Нині триває капремонт спортивного блоку навчально-виховного комплексу


Володимир Ходаковський: «Очікуємо завершення реконструкції із нетерпінням. Нарешті зможемо займатися гімнастикою»


У розпалі – оздоблювальні роботи в класах


Реконструюють і їдальню – там вже замінили вентиляцію


Наступного року планують осучаснити й шкільний стадіон


Всі роботи підрядники завершать у 2018 році
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTYEKG5.jpg