Магдалинівський район
www.magd-rn.dp.gov.ua


Цьогоріч у Покровському районі Дніпропетровської області вперше капітально ремонтують три сільські дороги. Дві з них – уже з новим асфальтом, на одній – роботи ще тривають. За два останні роки в містах та селах області відновили більше 300 автошляхів, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.


«Завдяки децентралізації в бюджетах різних рівнів з’явилися додаткові фінанси. Спрямовуємо їх на відновлення комунальних доріг. Ніякого ямкового ремонту, виключно – капітальний. Щорічно в регіоні ремонтуємо майже 160 шляхів. Деякі дороги з якісним покриттям вперше у своїй історії», – зазначив Валентин Резніченко.

З новим асфальтом вулиця Шевченка в селі Катеринівка Покровського району. З цього приводу місцеві навіть влаштували свято.

«У дощ, аби дістатися до перехрестя, треба було взути калоші. Потім перевзувалися – і йшли на роботу, – розказала місцева мешканка Катерина Сподін. – Коли виїхала дорожня техніка, думали, буде ремонт, як завжди, «трішки і як-небудь». Та помилилися – дорогу зробили капітально. Для нас це щастя».

Ґрунтовне оновлення двокілометрового шляху – обласним коштом. «У межах сільського кошторису робили тільки поточний ремонт. З капремонтом допомогла область. Вдячне все село», – зауважила сільський голова Любов Корсуновська.

Майже 2 тисячам мешканців села Гаврилівка тепер пересуватися комфортно вулицею Гагаріна.

«Ця дорога веде у центр села, по ній везуть дітей до школи та дитсадка, – розказав Маломихайлівський сільський голова Анатолій Зайцев. – Вдячні губернатору Валентину Резніченку, що почув селян. Результат – нова дорога».

Задоволена і мешканка Валентина Стасенко. Бачила, як підрядники працювали з ранку й до пізнього вечора. «Нещодавно онука гостила – була в захваті. На велосипед – і вперед. Їде і душа радіє», – сказала жінка.

У селищі Просяна дорожня техніка працює на вулиці Центральна. Дорогу профрезерували та уклали перші метри свіжого асфальту.

«Ця дорога потрібна нам як повітря. Вона сполучає Покровський і Васильківський райони, крім того, по ній йде АТОшна техніка, везуть поранених. Дякуємо, що область виділила кошти на капремонт шляху», – подякував голова селища Сергій Залюбовський.

За словами сельчан, це перший капремонт вулиці. «По моїх спогадах, тут дороги ніколи не було. Пам’ятаю, як по ній ще їздили воли. Сьогодні дорога перетворюється на першокласну. Як-то кажуть, дорога в майбутнє», – упевнений мешканець Олександр Чайковський.

Гарантія на кожну відремонтовану дорогу – п’ять років. Головна вимога до підрядників – якість. В іншому випадку недоліки виправлятимуть власним коштом.


З новим покриттям вулиця Шевченка в Катеринівки.


« Коли виїхала дорожня техніка, думали, буде ремонт, як завжди, «трішки і як-небудь». Та помилилися – дорогу зробили капітально. Для нас це щастя», – розказала Катерина Сподін.


Вибоїни тепер не заважають.


На честь відремонтованої вулиці мешканці влашували свято.


Ремонт – обласним коштом.


З таким асфальтом шлях вперше в історії.


Їздити комфортно вулицею Гагаріна в селі Гаврилівка.


«Вдячні губернатору Валентину Резніченку, що почув селян. Результат – нова дорога», – розказав Анатолій Зайцев.


Довжина вулиці – більше 2 км.


Ця дорога веде у центр села.


Такий ремонт – вперше з моменту її будівництва.


Мешканка Валентина Стасенко задоволена.


Підрядники працювали з ранку й до вечора.


Стартували ремонтні роботи у селищі Просяна по вулиці Просяна.


Дорогу профрезерували.


Перші метри свіжого асфальту.


Дорожники укладуть два шари асфальту.


«По моїх спогадах, тут дороги ніколи не було. Пам’ятаю, як по ній ще їздили воли. Сьогодні дорога перетворюється на першокласну. Як-то кажуть, дорога в майбутнє», – упевнений Олександр Чайковський.


Дорога сполучає Покровський і Васильківський райони.


На відремонтовану дорогу – 5-річна гарантія.


За два останні роки команда ДніпроОДА в містах та селах області відновила більше 300 автодоріг.

File Attachment Icon
ATTB8WLL.jpg