www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 13 листопада 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Відкрита реєстрація на третій безкоштовний психологічний тренінг від ДніпроОДА
Версія для друку Написати листа
Усі бажаючі запрошуються на психологічний тренінг, який уже втретє проходитиме у ДніпроОДА. 8 жовтня професійні психологи розкажуть, як контролювати стрес та долати психотравми. Попереду – ще 7 тренінгів. Але щоб стати їхніми учасниками, встигніть зареєструватися вже сьогодні. Про це повідомила координатор Центру допомоги бійцям АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

«Після третього тренінгу сформуємо постійні групи, і набір на подальше навчання буде закритий. Тож, не змарнуйте свій шанс, встигніть зареєструватися. Набуті навички люди зможуть застосовувати в роботі з демобілізованими та переселенцями», – зауважила Наталія Шуліка.

Хоча тренінг розрахований здебільшого на АТОвців, волонтерів та соцпрацівників, до участі запрошуються всі бажаючі.

Після всього навчального курсу учасники організують так звані групи психологічної самопомочі в містах і районах області. Тут можна буде спілкуватися, обмінюватися досвідом та ділитися наболілим.

Тренінг відбудеться цієї неділі, 8 жовтня, у ДніпроОДА, за адресою: Дніпро, пр. О.Поля,1, 1-й поверх, кругла зала. Початок об 11:00. Із собою мати туристичний килимок – каремат – для практичних вправ.

Реєстрація учасників тут. Додаткова інформація – за телефоном (068) 679-89-61.


Відкрита реєстрація на третій безкоштовний психологічний тренінг від ДніпроОДА
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор