Магдалинівський район
www.magd-rn.dp.gov.ua


У Магдалинівці у четвер відбулося свято футболу. Велике поле з професійним штучним покриттям звели «з нуля» поряд із опорною школою. Все – завдяки масштабній реконструкції закладу, яку проводить Дніпропетровська облдержадміністрація. Учні вже навчаються в оновлених класах, а відтепер мають і сучасні умови для занять спортом. За традицією, новенький газон випробували учасники товариського матчу. За право першими «розмочити» ворота билися збірна Дніпропетровської ОДА та команда Магдалинівської школи.

«Створюємо для дітлахів регіону новітній спортивно-освітній простір. Поряд із реконструйованими школами зводимо «з нуля» сучасні стадіони та спортмайданчики. Нові футбольні поля традиційно відкриваємо товариськими матчами. Вже зустрілися із командами Юр’ївки, Кам’янського, Петриківки, Синельникового. Кожна така гра – яскрава подія і для нас, і для дітей», – зазначив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик.
У футбольному двобої зустрілися на новенькому футбольному збірна команда облдержадміністрації, за яку зіграв, зокрема, та команда юних футболістів Магдалинівської школи. За збірну Дніпропетровської ОДА зіграли і президент Федерації футболу України Андрій Павелко, народний депутат Вадим Нестеренко та радник голови обласної державної адміністрації Юрій Голик. Коментатором виступив відомий дніпропетровський спортивний журналіст Анатолій Шинкаренко.
«Серце радіє, коли дивишся на такі поля. Це саме те, що потрібно нашому футболу. Завдяки штучному покриттю можна грати і тренуватися і влітку, і взимку, і навіть дощ не заважатиме. За таких умов не стати гарним футболістом просто неможливо. Тож чекаємо на цих хлопців – вони мають всі шанси поповнити лави національної збірної вже найближчим часом», – сказав гравець збірної Дніпропетровської ОДА Олег Протасов.
«Сьогодні Дніпропетровщина – лідер України і за кількістю зведених спортмайданчиків, і за темпами розбудови таких об’єктів, – зазначив Андрій Павелко. – Такі сучасні стадіони з ідеальним покриттям мають бути в кожному населеному пункті по всій країні».
Гра закінчилась із рахунком 7:0 на користь гостей, але насправді рахунок не має значення.
- Головне – всі учасники отримали чудові емоції від гри на якісному полі,- додав радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик.
Задоволений грою на якісному полі і гравець збірної Дніпропетровської ОДА, народний депутат України Вадим Нестеренко: «Якість стадіону, яку ми тільки-но випробували особисто під час гри, – найвищого ґатунку! Вдячний обласній державній адміністрації за тісну співпрацю. Завдяки її підтримці сільська молодь має такі чудові спортивні поля і стадіони».
«Дуже задоволені полем. Порівняно з тим, що було раніше, – небо і земля. Дякуємо всім, хто зробив його для нас», – розповів гравець Магдалинівської команди Микита Горобець.
Команда Дніпропетровської облдержадміністрації подарувала юним футболістам із Магдалинівки м’ячі. Традицію влаштовувати неформальні відкриття новозбудованих футбольних арен у вигляді товариських матчів започаткувала Дніпропетровська ОДА.

Наталія Попович
Футбол 2.docФутбол 2.doc