www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 13 грудня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Центральну вулицю Марганця капітально відремонтували вперше за півстоліття – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
У Марганці капітально відремонтували вулицю Єдності. Дорога довжиною 3,5 км не бачила якісного асфальту ще з радянських часів. Як повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, у 2017-му на Дніпропетровщині відремонтують майже 160 комунальних автошляхів.


«На Дніпропетровщині у розпалі ремонт комунальних доріг. Ми відмовилися від поточного ремонту, у пріоритеті – капітальний. Оновлюємо покриття як у містах, так і віддалених селах. Крім того, ремонт триває на трасах міжнародного значення», – наголосив Валентин Резніченко.

Вулиця Єдності в Марганці – з новим асфальтом. Її капітально відремонтували вперше за 50 років.

«Дороги, можна сказати, не було. Щороку тільки латали ями. Тепер центральною вулицею можна пересуватися вільно. Це результат ефективної співпраці Марганецької міської ради та ДніпроОДА. Наші ініціативи знаходять підтримку в області», – підкреслила мер Марганця Олена Жадько.

Вулиця пролягає через центр Марганця – від Вокзальної площі до виїзду з міста. По ній – найінтенсивніший рух транспорту.

«Дорога, звичайно, стала кращою, їздити тепер легко. Хочеться, аби такими були всі дороги», – зауважив водій маршрутки Віталій Скатов.

Крім проїжджої частини, оновили пішохідні доріжки. Городяни кажуть, зараз пересуватися стало значно комфортніше.

«Подобається, що не тільки дорогу відремонтували, а й тротуари – вони стали гладенькими. Місця біля дерев окультурили. Велике спасибі» – подякувала місцева мешканка Олена Банько.

«Вулиця була жахлива. У деяких місцях дерева пошкодили корінням асфальтове покриття. Тепер гарно, усі задоволені», – розказала місцева жителька Валентина Юдакова.

Дорожники наголошують: ремонтували вулицю Єдності за сучасною технологією. Зокрема, фрезерування шляху виконувала спеціальна машина: програмували «команди» – контролювали результат. На свою роботу підрядники дають п'ять років гарантії.


Обласним коштом відремонтована вулиця Єдності в Марганці.


Це центральна вулиця міста.


Нею рухається велика кількість транспорту.


Водії дорогу не впізнають.


Їздити стало легше, каже водій маршрутки Віталій Скатов.


Також відремонтували пішохідну зону....


замінили бордюри.


Як зазначила Олена Жадько, ремонт вулиці Єдності - результат співпраці місцевої та обласної влади.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTQ3ID3.jpg