www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 17 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
04.12.2018 відбулося засідання Дніпропетровської регіональної комісії з питань ТЕБ і НС у вигляді відозв’язку, де взяв участь голова Магдалинівської РДА Владислав Зражевський.
Версія для друку Написати листа


04.12.2018 відбулося засідання Дніпропетровської регіональної комісії з питань ТЕБ і НС у вигляді відозв’язку, де взяв участь голова Магдалинівської РДА Владислав Зражевський. На засіданні розглядались питання:
- здійснення розрахунку сил та засобів усіх рівнів, які заплановано залучити до ліквідації наслідків можливих снігових заметів, розчистки автошляхів, вуличних доріг (близько 100 одиниць техніки);
- щодо налагодження взаємодії з підприємствами та службами, які залучаються до ліквідації надзвичайних ситуацій на території району;
- вирішення питання забезпечення дорожньої служби достатньою кількістю паливно-мастильних матеріалів, необхідних для оперативного прочищення наявних автошляхів.
- про визначення місць розгортання стаціонарних пунктів обігріву та організації їх сталого функціонування для надання допомоги соціально-незахищеним категоріям громадян.
Крім того було затверджено плани щодо навчання з питань цивільного захисту на 2019 рік та комплексний план боротьби зі сказом.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор