www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 грудня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Реконструкція центральних площі та вулиці Покрова кардинально осучаснили місто, – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
У місті Покров Дніпропетровщини реконструювали головну площу, поряд завершується оновлення найдовшої там пішохідної вулиці Центральна. Кардинальні зміни та осучаснення міста – вперше за роки незалежності України, зазначив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.


«Одне із завдань ДніпроОДА – покращення якості життя людей не тільки в обласному центрі, а й у малих населених пунктах. Ми будуємо дороги, реконструюємо школи та дитсадки, модернізуємо лікарні, облаштовуємо парки. У Покрові вже реконструювали головну площу міста, завершується ремонт пішохідної вулиці. Місцеві мешканці кажуть, таких масштабних змін не бачили ніколи», – зазначив Валентин Резніченко.

Площа ім. Івана Сірка – центральна в Покрові. Вона – традиційне місце зустрічі городян, тут проходять міські та державні свята.

«Раніше тут було лише асфальтове покриття, яке капітально не ремонтували 30 років. У 2016-му ми розробили проект з реконструкції площі і звернулися по допомогу до ДніпроОДА – нас підтримали. Без команди Валентина Резніченка ми б не змогли реалізувати задумане», – наголосив мер Покрова Олександр Шаповал.

Площу замостили новою тротуарною плиткою, встановили лави, урни та ліхтарі, розбили трояндові квітники, запустили фонтан.

«Поряд із площею ми привели до ладу сквер. У тих місцях, де люди протоптали стежки, проклали пішохідні доріжки. Якщо порівнювати, як було, і як стало, то це – день і ніч», – розповів заступник директора підрядної організації Сергій Нестеренко.

Жителі не приховують радості від змін у центрі міста. Кажуть, раніше площу обходили стороною – тепер відпочивати на ній приємно.

«З донькою Христиною гуляємо тут і вдень, і ввечері, – каже місцева мешканка Олена Шевченко. – Малечі є де розгулятися. Для них – гойдалки, гірка, карусель. Поки діти бавляться, батьки можуть відпочити на зручних лавах. Місто міняється на очах, ми в шоці».

Ще одна масштабна реконструкція – вулиці Центральна. Це найдовша пішохідна зона Покрова, що з’єднує центр міста зі старою частиною. Її не оновлювали з 1987 року.
Тепер вулицю не впізнати. За словами підрядників, усе витримано в єдиному стилі. Замість старого порепаного асфальту – майже 20 тисяч квадратів тротуарної плитки. Вздовж вулиці встановили понад 80 ліхтарів з економлампами, стільки ж – лав і урн, за програмою «Безпечне місто» змонтували камери відеоспостереження.

«Видозмінюється не тільки вулиця Центральна, а й усе місто. Я такого не пам’ятаю за всі роки незалежності України. Часто буваю у відрядженнях, то в порівняннями з іншими містами України перспективи Покрова надихають», – вважає місцевий житель Олександр.

«Хочеться жити в такому прекрасному місті», – говорить місцевий мешканець Анатолій Гузенко.

Реконструкцію вулиці Центральна планують завершити в липні.


У Покрові реконструювали центральну площу


Встановили нові лави...


Розбили квітники...


Запустили фонтан...


Відремонтували дорогу...


Привели до ладу сквер, який поряд із площею.


Жителям відпочивати тут комфортно.


«Місто міняється на очах, ми в шоці», - каже Олена Шевченко.


Для малечі - дитячий майданчик.


Ще одна масштабна реконструкція - вулиці Центральна.


Замість старого асфальту - майже 20 тисяч квадратів нової тротуарної плитки.


Вздовж вулиці - нові ліхтарі, лави та урни.


«Видозмінюється не тільки вулиця Центральна, а й усе місто. Я такого не пам’ятаю за всі роки незалежності України», – вважає Олександр.


Роботи планують завершити в липні.


«Без команди Валентина Резніченка ми б не змогли реалізувати задумане», – наголосив мер Покрова Олександр Шаповал.

Одне із завдань ДніпроОДА – покращення якості життя людей не тільки в обласному центрі, а й у малих населених пунктах.


Реконструкція центральних площі та вулиці кардинально осучаснили Покров.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
14.jpg