www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 23 лютого 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини району
Привітання керівника апарату райдержадміністрації В. Горенка з нагоди 72–ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Версія для друку Написати листа

Привітання керівника апарату райдержадміністрації В. Горенка з нагоди
72–ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.


Дорогі ветерани! Учасники Другої Світової війни, працівники тилу!
Шановні земляки!

Сердечно вітаю Вас з Днем доблесті і героїзму 72– річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

День Перемоги назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу і братства народів. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім'я перемоги над фашизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків.

Багатьом героям, полеглим на полях битв, не судилося побачити Велику Перемогу. Сьогодні, в річницю героїчного подвигу, немає поряд і багатьох з тих, хто, відстоявши свободу і незалежність Батьківщини, повернулися в післявоєнну розруху, мужньо подолали всі тяготи, відновили зруйновані міста і селища.

Пам'ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини. Так було і буде завжди – і через десять років, і через сто, і через століття. Обов'язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувачами справи переможців, що вирвали країну з лап фашистів, що врятували її і зберегли прекрасною і квітучою. Щороку свято 9 травня служитиме нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!

Щиро бажаю Вам міцного здоров'я і довголіття, добра і радості, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим!З повагою керівник апарату
райдержадміністрації Володимир Горенок
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор