Магдалинівський район
www.magd-rn.dp.gov.ua


19 грудня, у день вшанування Святого Миколая, в районі відбулася низка урочистих подій, під час яких керівники району привітали дітей зі світлим Християнським святом.

Голова райдержадміністрації Юрій Мостовий, заступний голови райдержадміністрації Ольга Солодовник та начальник відділу освіти, сім’ї ,молоді та спорту райдержадміністрації Олександр Коваль привітали дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які зібралися з нагоди свята в районному будинку дитячої творчості.

Також голова райдержадміністрації відвідав Магдалівський навчально – реабілітаційний центр, Котовський навчально – реабілітаційний центр та Поливпанівський будинок - інтернат, вручив подарунки.

Звертаючись до дітей Ю.Мостовий побажав здоров’я, багато яскравих вражень та вірити в дива.

Перший заступник голови райдержадміністрації Ю.Коробов здійснив об’їзд будинків сімейного типу та прийомних сімей району, привітав дітей та вручив подарунки від народного депутата України В.Нестеренка

Звертаючись до маленьких жителів Магдалинівщини, Юрій Коробов відзначив, що це радісне зимове свято завжди дарує усім дітям і дорослим віру в здійснення найзаповітніших мрій, пробуджує в душах людей почуття надії і любові, надихає на добрі справи.

Основне завдання для нас, дорослих, - кожного дня бути надійними помічниками Святого Миколая і об’єднати наші зусилля для того, щоб допомагати найменшим громадянам втілювати у життя їх мрії, зробити внесок у створення успішного майбутнього для наших дітей, - підкреслив перший заступник голови райдержадміністрації.

Відділ організаційної роботи райдержадміністрації