Магдалинівський район
www.magd-rn.dp.gov.uaШановні випускники, вчителі, школярі, батьки!
Від щирого серця вітаємо всіх вас з Днем останнього дзвоника!

День останнього дзвоника особливе та символічне свято. Для більшості школярів останній дзвоник - це змога відпочити, загартувати себе, набратися сил. А для юних випускників – це початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. І від сьогодні вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє, яке повинно бути нерозривно пов’язане з майбутнім нашої держави. Головне — будьте чесними і добрими людьми. Бажаємо вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє України. Вірте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми! І де б ви не перебували - пам’ятайте, що ваші батьки та вчителі покладають на вас великі надії. Ваші успіхи - це вища нагорода тим, хто роками учив вас мудрості, добра, любові.
Шановні вчителі, я дякую вам за вашу самовідда­ну працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям. Ба­жаємо нових успіхів, життєвих сил і натхнення!
Щиро і сердечно вітаю усіх з чудовим святом! Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою у завтрашній день. Бажаю усім вам міцного здоров’я, щастя і добра!

З повагою
Виконуючий обов’язки
голови райдержадміністрації Ю.КОРОБОВ