www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 15 серпня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини району
Вчилися працювати в Prozorro
Версія для друку Написати листа
Вчилися працювати в Prozorro

На минулому тижні в залі засідань районної ради проходив семінар-навчання «Як працювати в Prozorro». Працювати в системі Prozorro вчилися представники сільських рад та бюджетних установ району.
Дніпропетровська ОДА разом із Міністерством економічного розвитку і торгівлі України розпочали серію семінарів про роботу в системі Prozorro. Перейняти досвід Дніпропетровщини рекомендував Кабмін своєю постановою на початку червня – після звіту голів ОДА про перехід на електронні торги.
Дніпропетровщина однією з перших в Україні почала працювати в системі Prozorro. Навколо системи було багато суперечок, а скептики не вірили в її ефективність. Та ОДА разом з волонтерами області повірили в Prozorro. І вже сьогодні область має гідні результати. Нині Дніпропетровщина – перша за якістю впровадження електронних торгів, входить до трійки лідерів за успішно завершеними лотами. Не перший місяць навчають міста та райони області, розкривають секрети впровадження Pro-zorro всій Україні.
Практичні напрацювання дніпропетровської команди Prozorro доступні всім бажаючим. Раніше переймати позитивний досвід Дніпропетровщини приїхали держслужбовці з Луганської, Донецької, Миколаївської, Львівської, Рівненської, Волинської та інших областей. Загалом – з 10 регіонів України.
Разом із активістами Дніпропетровська ОДА вже провела близько 40 навчальних семінарів та «круглих столів» – як для державних структур, так і для підприємців регіону. Сьогодні бізнесмени області перемагають в електронних торгах по всій Україні.
«Із Дніпропетровською ОДА нам вдалося налагодити ефективну взаємодію. Є конкретні результати. Сьогодні ми ділимося досвідом з іншими містами й областями України. Перейняти досвід і запровадити його у себе на місцях можуть всі бажаючі», – зазначив представник ГО «Платформа громадський контроль» Денис Баранець, який показував представникам установ Магдалинівщини, як за-проваджувати систему Prozorro.
На сьогодні Дніпропетровська область зареєструвала в Prozorro 21,4 тис. лотів на 1,04 млрд. грн. Заощадження від цих торгів – понад 104 млн. грн. Зекономлені бюджетні кошти область спрямовує на ремонт доріг, реконструкцію та будівництво дитячих садків, закупівлю медичного обладнання.
Нині на регіон припадає 18% всіх зареєстрованих в Україні електронних торгів. Щомісяця область виставляє в Prozorro до 3 тисяч пропозицій.
Впроваджувати систему електронних закупівель Prozorro на Дніпропетровщині почали в серпні 2015-го року.

Наталія Попович


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор