www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 15 серпня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини району
9 травня День пам'яті та примирення
Версія для друку Написати листа

Традиційно заходи по відзначенню 71-ї річниці Великої Перемоги розпочалися 4 травня 2016 року в с.Радянське зустріччю учнів загальноосвітньої школи з викладацьким складом і студентами Дніпропетровської медичної академії біля пам’ятника невідомому офіцеру та стели, зведеної на честь загиблих підпільників – односельчан. У зустрічі взяли участь керівництво району: В.М.Горенок - керівник апарату райдержадміністрації, В.І.Лимар - заступник голови районної ради, В.В.Найко – Магдалинівський селищний голова, О.І.Коваль – начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.
7 травня в районному будинку культури відбувся вечір – реквієм, з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення. Квіти до Меморіалу загиблим воїнам та до алеї Слави від Ю.І.Мостового – голови райдержадміністрації, В.А.Дробітька – голови районної ради, В.Г.Нестеренка – народного депутата України, В.П.Заворотнього - депутата обласної ради, В.В.Найка – Магдалинівського селищного голови поклали учасники АТО та учні Магдалинівської ЗОШ. У заходах взяв участь військовий духовий оркестр м.Новомосковська. Для жителів селища аматори Магдалинівськог РБК та Чернеччинського сільського будинку культури підготували святковий концерт.
9 травня на Меморіалі загиблим воїнам відбувся мітинг з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В цей же день в с.Новопетрівка за участю керівництва району біля Меморіалу загиблим односельцям відкрито відкрито пам’ятний знак загиблому учаснику антитерористичної операції Менделю Роману.


Відділ організаційної роботи
райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор