www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 вересня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини району
Дитячий садок – великий дім
Версія для друку Написати листа
Дитячий садок – великий дім

У Почино-Софіївці в святковий День останнього дзвоника відбулося відкриття дитячого садка. Хліб, гостинний коровай, вручили найпочеснішим гостям на святі.
«Наша маленька дитяча країна, сміхом і шумом бурлить і буя, з радістю йде до нас кожна дитина, сотня дітей, сто малесеньких «Я», – про чудовий дитсадочок розповідають діти. На відкритті дошкільного навчального закладу в Почино-Софіївці були присутні почесні гості, яким не байдужа доля сільських дітей: В.Г.Нестеренко, народний депутат України, Ю.І.Мостовий, голова РДА, В.І.Дробітько, голова районної ради, В.С.Саламаха, завідуюча районним методичним кабінетом відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту, та інші. Сільський голова Почино-Софіївської сільської ради В.В.Носов привітав всіх жителів села із подвійним святом і вручив символічний ключ від дошкільного навчального закладу директору Почино-Софіївської школи Т.С.Монастирецькій, яка від усіх починософіївців висловила щиру подяку всім причетним до будівництва.
В урочисту святкову хвилину право перерізати стрічку надали людям, які зробили все для того, щоб діти могли відвідувати цей чудовий дитсадок.
В.Г.Нестеренко, Ю.І.Мостовий разом із малюками першими зайшли знайомитися з новим дошкільним навчальним закладом.



– Дорогі діти! – Ви – майбутнє України! Щоб творити міцну державу, вам треба ще багато навчатися, бути уважними на заняттях, слухати дорослих, – зазначали на святі ведучі. Новому дитсадку раділи діти і дорослі.


В.Банник.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор