www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 вересня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини району
Вітання виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Юрія Коробова працівникам освіти Магдалинівщини з нагоди професійного свята
Версія для друку Написати листа

Шановні працівники освіти!

Приймайте щирі вітання з нагоди професійного свята Дня працівників освіти та сердечну вдячність за самовідданість, вірність обов'язку і покликанню!
Сьогодні освітянська родина Магдалинівщини об’єднує педагогів загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних закладів, шкільних бібліотекарів, технічних та медичних працівників, кухарів, тренерів, - всіх тих, хто з любов’ю засіває плідні врожаї в країні знань.
Ви - надзвичайно працелюбні, творчі, самобутні, натхненні, а головне – знаючі, компетентні фахівці. Кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує. В умовах суперечливого сьогодення виконання професійних обов’язків дається непросто. Та радує те, що свій обов’язок Ви виконуєте гідно, завжди були і залишаєтеся головним світочем у всебічному житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань.
Низький уклін Вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі. Хай засіяна невтомною працею освітянська нива врожаїться новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками в житті, а слово вчителя буде завжди святим і чистим на землі.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України!
Зі святом Вас, дорогі освітяни!


З повагою
Юрій Коробов
виконуючий обов’язки
голови райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор